Skocz do zawartości

Ilość zdjęć


Rekomendowane odpowiedzi

Heyka

Do admina powoli rozkręca się w dziale Fly Fishing temat kręcenia sztucznych muszek można by było pokazywać jak wykonać muszki (step by step) ale jest problem tylko 3 zdjęcia czy w nowym temacie (pt. Nasze myszki step by step) nie dało by się spowodować możliwości dodania do 10 zdjęć, a przynajmniej 7 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość zdjęć na post jest ustalana dla całego forum, nie ma możliwości ustawienia dla konkretnego działu bez wgrywania modyfikacji. Podniosłem ilość załączników na post z 3 do 6-ciu, mam nadzieję że wystarczy. Limit obowiązuje we wszystkich działach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam mam takie pytanie nie wyświetlają mi się fotki niektórych urserów mimo że jestem zalogowany pojawia mi się komunikat

  1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
  2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
  3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myślę że zdjęcia z galerii są do wglądu dla wszystkich, czy się mylę ? Przy niektórych fotografiach wskakuje mi komunikat:

Wiadomość

Sasanek nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

  1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
  2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
  3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

Nie rozumiem, galeria jest do oglądania?

Witam

Najwyraźniej próbujesz otworzyć zdjęcie osoby która mam poniżej 10postów na koncie, ostatnio wprowadziłem ograniczenie, jedynie aktywny użytkownik może posiadać galerię i stąd problem z dostępem do tych fotek.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dałem wszystkim userom uprawnienia do tworzenia galerii, z tym że zdjęcia użytkowników którzy nie posiadają na koncie co najmniej 10 postów będą musiały zostać zatwierdzone przez moderatora, użytkownicy "aktywni" z min 10 postami na koncie nie mają takich "udogodnień" :) Problem z brakiem dostępu do niektórych zdjęć wiązał się z próbą otworzenia fotki, która należała du usera nie posiadającego 10pkt na koncie, parobem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z wielkością zdjęć jest taki że ustala się go raz dla wszystkich zdjęć (załączników i zdjęć w galerii). O ile fotki w załącznikach mogły by mieć większą rozdzielczość to w przypadku zdjęć z galerii zmiana rozdzielczości wymagała by zmiany szerokości całego forum. Na jesieni planuję modernizację wyglądu, szerokość serwisu będzie generowana dynamicznie w zależności od ustawień ekranu użytkownika a nie statycznie jak ma to miejsce teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.