Skocz do zawartości

Ebay - zakupy w sieci


kafel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym kupić kołowrotek do centre pina na ebayu jednak czaję się trochę bo nie mam doświadczenia z tym serwisem. Allegro mam obczajone na maksa ale tu się jakoś boje tym bardziej że przesyłka z UK. Kupował już ktoś tam sprzęt? Doradzi ktoś? Oczekuję opinii praktyków nie teoretyków. Dziękuję i pozdrawiam

Ps.

Czy rzeczywiście to TF GEAR TFG CLASSIC CENTRE CENTER PIN FLY SEA COURSE REEL LINE GUARD ONLY | eBay kupię tak tanio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję na ebayu w tym w UK już od wielu lat. Kupiłem tam m.in. nowy multiplikator Abu Revo STX za połowę tego co w polskich sklepach, często kupuje plecionki np. ostatnio Sterna Sonic Braid. Zero problemów, przesyłka z UK (Royal Mail) idzie szybko, około tydzień a czasem nawet krócej. Musisz mieć konto na PayPalu do przeprowadzenia płatności do tego karta płatnicza do zakupów w sieci będzie również konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zakupami na ebay w UK nie am problemu. Zauważ tylko, ze przesyłka do Polski na tej aukcji kosztuje 16,99Ł i każdy kolejny kołowrotek to dodatkowe 15,99Ł do kosztów wysyłki / za 2 kolowrotki wyjdzie Ci 2x14,99 + 16,99 + 15,99/ i na to radze zwrócić uwagę.

NA tej aukcji masz wysyłke za 3Ł do Polski - cena dobra bo została juz tylko 1 sztuka.

TF Gear TFG Classic Centre Pin Line Guard | eBay

krs - Do paypala teraz można podpinać konto bankowe, lub robić przelew na subkonto w profilu na paypalu - karta kredytowa czy płatnicza jest juz raczej nie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krs - Do paypala teraz można podpinać konto bankowe, lub robić przelew na subkonto w profilu na paypalu - karta kredytowa czy płatnicza jest juz raczej nie potrzebna.

Masz rację, jak zakładałem konto w papyalu a było to parę ładnych lat temu było to nie do pomyślenia :)

https://www.paypal-marketing.pl/klienci_indywidualni/pierwsze_kroki/doladowania.html

Najwygodniej jest jednak płacić kartą, byle tylko miała możliwość zakupów w sieci. Każdy bank takie karty wydaje.

Panowie muszę się zarejestrować na ebay.uk tak jak na allegro mam rozumieć czy jest inna opcja?

Rejestrujesz się na polskiej stronie ebaya eBay Polska - Aukcje internetowe, zakupy na całym świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też kupuje na Ebay UK

wdg mnie ceny są mniejsze niz u nas, przynajmniej niektórych rzeczy

trzeba patrzeć, bo przeważnie jest wysyłka tylko do Wielkiej Brytani

ale sa również sprzedawcy, tzw internacional seller, czyli np: sprzedaja z USA i wysyłają na cały świat

co do większości sprzedawców, zawsze można napisać zapytanie, czy istnieje możliwość wysłania do Polski

płatności kartą jak koledzy wspomnieli trzeba mieć PayPal założony

jeszcze jedna uwaga, nie sugerujcie się zawsze ceną, sprzedawcy np: mający kilka gwiazdek mają o wiele tańsze rzeczy, ale mało osób licytuje, ponieważ jest ryzyko , że nie wyślą potem

sam kupiłem kiedyść sprzęt od sprzedawcy co miał 4 gwiazdki zaledwie, był 2-3 razy tańszy ten sprzęt niż u innych, niestety 20 funtów zapłaciłem a sprzetu nigdy nie zobaczyłem

Edytowane przez Pittspeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.