Skocz do zawartości

Off topic - posty wydzielone


fordo48

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, TomeKogut napisał:

Przypomnij sobie wątek ruchomego uchwytu kołowrotka, chyba że jesteś tak nabufany, że faktycznie nie kojarzysz...

Widać nie zapadł mi w pamięci jak tobie.
 

8 minut temu, TomeKogut napisał:

 wcinasz twarz w wątek, który faktycznie Ciebie nie dotyczy, a później płaczesz, że ktoś kuma więcej niż Ty, no sorry chłopie, albo kontaktujesz, albo nie?!! 

Ale ja nie płaczę, jedynie śmieję się z tych pierdół które piszesz, w dodatku w ogóle nie rozumiem jak można być takim impotentem umysłowym, żeby nie rozumieć, że moja wymiana zdań z tobą w tym wątku wzięła się tylko stąd, że do mnie zwróciłeś w swoim poście pisząc " Więcej faktów, a mniej słów panie Apioo "

13 minut temu, TomeKogut napisał:

napisałeś mi wtedy więcej faktów a mniej słów,.. więc odpisuję Tobie tym samym... Tam potrafiłeś znaleźć się z nieba, krzycząc do mnie więcej faktów, mniej słów.... Teraz nagle zlatujesz z nieba gdy piszę do Zdziśka, i czarujesz jak młody... no wybacz...

Zdaje się, że to Ty nie kontaktujesz, nic mi nie odpisałeś bo ja nic tu nie pisałem, tylko poprosiłeś mnie o fakty i ja się pytam na jaki temat ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O te fakty kolego ...

Co do odpowiedzi na temat położenia przelotek w Twoich wędkach chyba się nie doczekam ?  :) 

Proponuję mniej emocji, więcej konkretów w postach.

Konkrety- czyli fakty...

I zaproszenie z mojej strony dalej aktualne,, pokażę ci czy zbroję kija od strony ,,miękkiej,,

Każdy szanujący się człowiek wie co miałeś namyśli... Pisząc : ,,Proponuję mniej emocji, więcej konkretów w postach,, Ja i każdy człowiek odczyta to tak samo... mniej słów, więcej faktów..tak czy nie???

 

A ja nie doczekam się chyba odpowiedzi,, jeśli wątek nie dotyczy ciebie, to udzielasz się czy nie???!!! Piszesz mi, że nie dotyczy Ciebie wątek.. Więc po co się udzielasz i pocisz??

Nie mam nic do powiedzenia, więc nie podejmuję dyskusji... więc po co się odzywałeś???

I na koniec, tak szczerze - trzeźwości życzyć może tylko alkoholik i pijak... pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, apioo napisał:

Teraz wszystko jasne, pytasz mnie o "konkrety-czyli fakty" na temat swoich wędek :D A tak na serio, nie wiem o co Ci człowieku chodzi

Nigdy nie zapytałem Cię o konkrety na temat moich wędek.. Błądzisz kolego i to strasznie,.. I faktycznie widzę,że nie wiesz o co chodzi...:D

52 minuty temu, ZDZISŁAW CZEKAŁA napisał:

Widzę, że ciągle coś cię boli. Jakiś kompleksik, mały kogucik, a może berecik za ciasny. Tak wielka potrzeba dowartościowania się. Ja się na temat Twoich bełkotliwych postów o kogutach i Twoich sukcesach nie wypowiadam więc ... skończ bo się zacznie zabawa.

Berecik to może Ciebie cisnąć, i nie strasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<<<Co do odpowiedzi na temat położenia przelotek w Twoich wędkach chyba się nie doczekam ?  :) 

Proponuję mniej emocji, więcej konkretów w postach>>>
  Dla przypomnienia to są twoje słowa kolego!!! To ty zadałeś mi to śmieszne pytanie w temacie ,,ruchomy uchwyt kołowrotka,, A teraz nie możesz się ogarnąć... Proponuję mniej skakania po postach, wyrywania z kontekstu pełnego zdania, małych nic nieznaczących wersów... by komuś coś udowodnić...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cytat Twoich słów, tłumaczyć widzę trzeba jak krowie na rowie,.. Potrafiłeś się wciąć w pół rozmowy,.. w temacie ,,ruchomy uchwyt kołowrotka,, Wycinając,- jak już tysiące razy wspominam, wersy z kontekstu,.. By się rozbawić.. Teraz dlaczego nie uderzyłeś z tym tekstem do Ździsia?? Który wrzuca temat ,, testu wobków ,, a na filmiku widzę - tylko ich pracę w nurcie...

I znów się wcinasz, bo ja nie pisałem do Ciebie człowieku tylko do Zdzisława... Usiądź i ogarnij się troszkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś przykaz pisania do Kolegi Zdzisława na temat jego woblerów ? :D

4 minuty temu, TomeKogut napisał:

I znów się wcinasz, bo ja nie pisałem do Ciebie człowieku tylko do Zdzisława... Usiądź i ogarnij się troszkę...

Czyli pisząc  " Więcej faktów, a mniej słów panie Apioo " , nie pisałeś do mnie ? :D A to przepraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku pisałem do Zdzisława, a tylko zacytowałem Twoje słowa skierowane do mnie,.. Proponuję mniej emocji, więcej konkretów w postach czytaj: więcej tekstu mniej słów, bo o tym chyba myślałeś?? :P

I tym samym pisałem do Zdzisława, więcej konkretów, mniej słów... testuje wobki?? jakoś ciężko uwierzyć w to, że pewnie całe godziny, materiału nakręconego nad wodą, zmontowane w minuty,... Nie potrafi nagrać prawdziwego testu, woblerów (łowienia ryb na nie ) tylko się tym chwali,... A złowiłem to i tamto,... Na filmie widzę tylko pracę w nurcie,... Więc tytuł filmów chyba jakoś nie pasuje,.. Prawda???

 

 

 

I jak kolega Santiago napisał, wymieniamy się uwagami i informacjami... Zwróciłem uwagę że tytuł filmu jest nie na miejscu... Ale widocznie - ktoś jest tak bardzo właśnie zakompleksiony,  że nie uznaje uwag, co do swojej osoby... I od razu startuje z ubliżaniem drugiej osobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gości trochę logiki, gdzie ktokolwiek (poza Tobą) napisał, że prawdziwy test woblerów to tylko test łowności, a nie np. test pracy, test wytrzymałości na rozciąganie, test na zgniatanie itp. Umiem czy nie umiem robić filmików to moja sprawa nakręciłem to co chciałem nie podoba się to nie oglądaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ZDZISŁAW CZEKAŁA napisał:

Gości trochę logiki, gdzie ktokolwiek (poza Tobą) napisał, że prawdziwy test woblerów to tylko test łowności, a nie np. test pracy, test wytrzymałości na rozciąganie, test na zgniatanie itp. Umiem czy nie umiem robić filmików to moja sprawa nakręciłem to co chciałem nie podoba się to nie oglądaj.

To nie ma sensu, inteligentny tomaszBełkotKogut, zaraz się wyprze tego co pisał. ;) Albo uraczy nas nową serią bełkotu.

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już coś testujesz to testuj a nie wprowadzaj ludzi w błąd, Nakręcasz filmik jak wobek zachowuje się w nurcie,.. Więc podaj taki tytuł... Krótko zwięźle i na temat... A gdy ktoś zwróci Tobie uwagę, startujesz z ubliżeniami, nie ładnie tak Panie Zdzisiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.