Skocz do zawartości

Off topic - posty wydzielone


fordo48

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedź była , zarzut- niewymiarowy szczupak i parę odpowiedzi śmiesznych o liściach wymiarowych itp ,ale wszystko wieczorem admin skasował:P

Rozumiem cenzurę przy sprawach ważnych :

- treści rasistowskie

- obrażanie innych użytkowników forum

- publiczne ośmieszanie

-itp itd

ale przy sprawie czy rybka miała 45 czy 50 cm i wniosków ekspertów na "oko" i tak naprawdę śmiesznej odpowiedzi autora postu skasowanie tych wypowiedzi jest żenujące.

na takie zachowanie mam jedno zdanie : nie widziała dupa slonca

Jeśli rybka była niewymiarowy Proszę udowodnić w Polsce obowiązuje zasada domniemania niewinności :-) jeśli admin twierdzi inaczej niech leczy kompleksy gdzieś indziej . Forum jest dla ludzi , chyba że na tym forum jest inaczej i ten post tez zostanie skasowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada publikacji zdjęć, wiecie co może już nie dodajmy żadnych zdjęć bo to już jest paranoja.

Również czekam na wypowiedz admina.

na takie zachowanie mam jedno zdanie : nie widziała dupa slonca

Jeśli rybka była niewymiarowy Proszę udowodnić w Polsce obowiązuje zasada domniemania niewinności :-) jeśli admin twierdzi inaczej niech leczy kompleksy gdzieś indziej . Forum jest dla ludzi , chyba że na tym forum jest inaczej i ten post tez zostanie skasowany

Wypowiedź była , zarzut- niewymiarowy szczupak i parę odpowiedzi śmiesznych o liściach wymiarowych itp ,ale wszystko wieczorem admin skasował:P

Dziękuje za cenne opinie, posty przeniesione a nie usunięte, wypowiedź admina tez tam jest:

http://www.fishing.org.pl/showthread.php?t=2376&p=94976&viewfull=1#post94976

Proszę nie zaśmiecać wątku, kolejne posty nie związane z tematem będą nagradzane 10pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z miejskiego, woda mocno opadła, zimno, trafiło się kilka garbusków ale nic szczególnego. Korzystając z okazji, że łowiłem w tym samym miejscu co wczoraj chciałbym udowodnić swoją rację która wczoraj wywołała lekką sprzeczkę co do wymiaru szczupaka, więc jak pisał Rapala liśc miał około 15 cm post-2975-14545044666534_thumb.jpg

Mam nadzieję, że admin się nie pogniewa no ale w temacie jest też opis dzisiejszego wypadu a reszta to dodatek. :)

post-2975-14545044663013_thumb.jpg

post-2975-14545044663836_thumb.jpg

post-2975-1454504466466_thumb.jpg

post-2975-14545044665999_thumb.jpg

post-2975-14545044667489_thumb.jpg

Edytowane przez Kaskader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.