Skocz do zawartości

Stawy w Weryni


nug

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dwa karpie złowione i jedno spięcie ładniejszego. Ogólnie brania  nie najlepsze. Na stawie nr 6   chyba dziś zaczęli ściągać rzęse z wody...bo woda cała przykryta zielona powłoką.  Czy na stawie nr 4 i 5 są jakieś efekty z białą rybą??  Chciałbym zabrać małego siostrzeńca by połowił  karasi, płoci, linów, małych karpi.. Który z tych stawów byłby lepszy dla dzieci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryby nadal pływają tam w upalne dni pod powierzchnią, ale właśnie karpie zasyfiły wodę do tego stopnia, że ciężko cokolwiek dostrzec... - kolejny" bohaterski" czyn P*W - gdzie karp stanowi 80-85% ogółu zarybień - aby kolesie ze stawów hodowlanych mieli zbyt na mało pracochłonny materiał zarybieniowy.

Edytowane przez Damian Ł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem tam dzisiaj i wisi jakieś ogłoszenie na tablicy informujące o zawodach, ale z tego co pamiętam to dopiero w następną sobotę tj 12.08 i niedzielę do 12:00.

Znalazłem informację na stronie PZW: http://www.pzw.org.pl/rzeszow/cms/22991/kalendarz_zawodow__2017_r

Edytowane przez Bastuś z Bratko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie stawów w Weryni, a mianowicie:

Prosilbym o dokladne rozpisanie tego lowiska: Na ktorym ze stawow mozna polowić jakies drapiezniki typu szczupak,sum. Jak dowiedziec sie, ktory staw jest ktory? Chodzi mi tutaj o numeracje stawow, jakie ryby sa na danych stawach?  Jakie przynety polecacie? Sa jakies karpie 10kg+ ? :) 
Chcialbym prosić o rozpisana odpowiedz :) 
Z góry dziekuje, polamania. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym stawie jest coś szczupaka, tylko jego średnia wielkość to max 40 cm:D

Większość tych większych już zjedzona, może jakieś pojedyncze się ostały ale szału nie ma^^

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio bylem na Weryni staw nr.4 - zlapalem 3 wzdregi i 1 karpia 800 g. :) Wszystko fajnie, ale sa moze na tym stawie ( nr.4 ) wieksze rybki 3-5kg+? :D Glownie chodzi mi o Karpia/Amura. Odrazu dopisze ,ze na  razie nie mam zamiaru wybrac sie na No-kill'a. Interesuje mnie staw nr.4

 

Edytowane przez WJakWedkarstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.