Skocz do zawartości

łowisko komercyjne


apleszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

W związku z tym że obiecałem bratankowi i bratu – że kiedyś zabiorę ich na ryby, czas spełnić obietnice.

Szukam łowiska komercyjnego, tak aby i brat mógł połowic. Mam tylko sprzęt spinningowy i muchowy. A że łowić karpi na muchę nie zamierzam, to szukam wody z drapieżnikami.

Łowisk tak do 100km od Rzeszowa w dowolna stronę . Z jakimś uporządkowanym zapleczem / a nie hałdą świeżo wydobytego piasku/ – tzn. miejscem gdzie można rozłożyć kocyk, tak żeby dziecko miało gdzie swoimi „kraktorami i bumbumami” pojeździć, żeby było gdzie grilla zapalić.

Priorytet - na łowisku musza być drapieżniki – i to nie tylko w teorii i cenniku, ale i w praktyce.

Najlepiej tęczaki – ale o takie łowiska i o tej porze roku, a do tego nie wyglądające jak bieszczadzka sadzawka przy smażalni o rozmiarach 3x4 m pewnie będzie trudno. /Chyba że ktoś ma wiedze o takim zbiorniku - to będę mega wdzięczny za info./

Tak wiec szczupaki, okonie, sandacze, sumy mile widizane. Przeglądałem info o poszczególnych łowiskach komercyjnych ale 97% z nich ma potwierdzone informacjie głownie o karpiu, karasiu, jesiotrze, tołpydze i linie. Chyba ze ktoś wie że na danym łowisku oprócz białoryby jest tez realna szansa na złowienie drapieżnika.

Tak wiec gdyby ktoś wiedział gdzie można wybrać się ze spinningiem – to będę wdzięczny za sprawdzone namiary.:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorhead71 piszesz o tych żwirowniach między Sanem a drogą do Dobrej? Czy jest to jakieś inne miejsce? Bo o komercji w Siedliskach nie słyszałem, a swoja droga to ostatni raz byłam tam ładnych kilka alt temu. Wycieczka rowerowa Rz-ów -> Dynów-> Ulucz->Sanok->Rz_ów. I od tamtej pory wybieram się nad San w tamte okolice. A tym łowiskiem mnie zaciekawiłeś. Możesz napisać cos więcej, jakiś adres www wrzucić czy coś, dojazd, warunki, cennik itp. będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

A czy ktoś był, odwiedzał kiedykolwiek te łowiska:

Folusz: http://www.folusz.pl/polish/index.php/component/datsogallery/lowisko/lowisko-glowne

Dalsze okolice Jarosławia/Lubaczowa/Przeworska: http://stawyrybnekorzenica.pl/index.php

Interesuje mnie czy to takie typowe -wkładasz cokolwiek - wyciągasz pstrąga?

Bo takie łowiska nadal szukam dla bratanka i części "rodziny" - liczy się szybki efekt :D

Będę wdzięczny za każde info na temat ww łowisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Foluszu wlasnie tak jest.

Rzucasz pusty haczyk i wyciagasz za pare sekund pstraga.

Lepiej popatrz sobie na Debowiec Dom Na Stawie.

Placisz 12 zl i lapiesz na 2 wedki przez caly dzien.Co zlapiesz to musisz wypuscic.Glownie jest karp,szczupak sandacz,amur.No troche tego jest .Mozesz kupic pxtraga po 25 zl za kilo.Powiem ci ze fajnie sie tam lowi.Obczaj ich strone w necie to sie dowiesz co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję " Dom na Stawie" w Dębowcu, łowisko naprawdę ciekawe zadbane, dominuje karp, jak ktoś chce się pobawić to z czystym sumieniem mogę polecić, brań bardzo dużo, byłem tam kilka razy i nie widziałem żeby ktoś tam skończył o kiju... kiedyś w 4 godz wyciągnąłem koło 12 sztuk i ryby są naprawdę waleczne..., są również amury szczupaki sandacze pstrągi sumy ( i to nie małe..) można tam dobrze zjeść jest plac zabaw dla dzieci... Kol. rrthc trochę zamotał, bo ryby które zostaną złowione ( nie tylko pstrąga) można kupić jeżeli się chce, a jeżeli nie to wypuszczamy... i oczywiście najciekawszy poza łowieniem jest dom który stoi na stawie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.