Jump to content

Linki w stopkach na forach dyskusyjnych


krs

Recommended Posts

Może admini serwisu wędkuje.pl nie są tak przewrażliwieni jak na haczyku :) Dziwię się temu że komuś z haczyka przeszkadzał link w stopce do niekomercyjnego serwisu związanego z wędkowaniem, rozumiem jakby była to reklama komercyjna...

Link to comment
Share on other sites

Na Haczyku to już rok temu dostałem nie jedno a trzy ostrzeżenia za Nasz link. W regulaminie jest napisane, że nie wolno umieszczać w podpisie linków do innych portali wędkarskich. Jest to chyba 10 punkt a ja doszedłem chyba tylko do ósmego:) W sumie regulamin rzecz święta. Przy promowaniu portalu należy pamiętać aby nie nadużyć gościnności admina. Były już przypadki, że ludzie wchodzili na listę użytkowników danego portalu i wysyłali linki do innego portalu jak leci.

Co do promowania portalu to jak znajdę czas to stworze kartkę w formacie A4, na której będzie parę słów o PSW z możliwością oderwania karteczki z linkiem do Nas. Coś takiego jak na przystankach autobusowych. Roześle się to do userów z różnych miejscowości a oni za zgodą sprzedawcy nakleją to w sklepach wędkarskich.

Link to comment
Share on other sites

W sumie regulamin rzecz święta. Przy promowaniu portalu należy pamiętać aby nie nadużyć gościnności admina. Były już przypadki, że ludzie wchodzili na listę użytkowników danego portalu i wysyłali linki do innego portalu jak leci.

Zgadza się regulamin rzecz święta, jednym przeszkadza umieszczanie linków w stopkach innym nie, ja osobiście nie mam nic przeciwko takiemu promowaniu. Co innego rozsyłanie spamu, tego nie cierpię i sam nie rozsyłam :)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z tym,że regulamin rzecz święta i jeśli zabranie się w nim takich rzeczy to nie mamy się co łudzić,że ktoś z administracji na innym forum czy portalu tego nie zobaczy,prędzej czy później tak będzie,a co za tym idzie user dostanie ostrzeżenie lub bana-znam to z autopsji ;).Może warto porozmawiać z adminami na innych tego typu stronach o propozycji wymiany banerów.

Link to comment
Share on other sites

To oczywiste, tam gdzie tego zabraniaja nie powinno sie umieszczac linków w stopkach. Jednak na wielu forach dopuszcza się umieszczanie nie tylko linków ale nawet kodu html. Przykład jerkbait.pl , multiplikator.pl czy wedkarskiswiat.pl a to tylko krótki przykład.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy