Skocz do zawartości

Linki w stopkach na forach dyskusyjnych


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z Was pisze na innych forach internetowych poświęconych wędkowaniu. Jeżeli chcecie pomóc w promowaniu serwisu dodajcie do waszych profili (stopek) odnośnik do PSW najlepiej w takiej formie :

http://www.fishing.org.pl

lub :

Podkarpacki Serwis Wędkarski

http://www.fishing.org.pl

Ważne jest aby adres zawierał wpis : http://

Z góry Wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Haczyku to już rok temu dostałem nie jedno a trzy ostrzeżenia za Nasz link. W regulaminie jest napisane, że nie wolno umieszczać w podpisie linków do innych portali wędkarskich. Jest to chyba 10 punkt a ja doszedłem chyba tylko do ósmego:) W sumie regulamin rzecz święta. Przy promowaniu portalu należy pamiętać aby nie nadużyć gościnności admina. Były już przypadki, że ludzie wchodzili na listę użytkowników danego portalu i wysyłali linki do innego portalu jak leci.

Co do promowania portalu to jak znajdę czas to stworze kartkę w formacie A4, na której będzie parę słów o PSW z możliwością oderwania karteczki z linkiem do Nas. Coś takiego jak na przystankach autobusowych. Roześle się to do userów z różnych miejscowości a oni za zgodą sprzedawcy nakleją to w sklepach wędkarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie regulamin rzecz święta. Przy promowaniu portalu należy pamiętać aby nie nadużyć gościnności admina. Były już przypadki, że ludzie wchodzili na listę użytkowników danego portalu i wysyłali linki do innego portalu jak leci.

Zgadza się regulamin rzecz święta, jednym przeszkadza umieszczanie linków w stopkach innym nie, ja osobiście nie mam nic przeciwko takiemu promowaniu. Co innego rozsyłanie spamu, tego nie cierpię i sam nie rozsyłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym,że regulamin rzecz święta i jeśli zabranie się w nim takich rzeczy to nie mamy się co łudzić,że ktoś z administracji na innym forum czy portalu tego nie zobaczy,prędzej czy później tak będzie,a co za tym idzie user dostanie ostrzeżenie lub bana-znam to z autopsji ;).Może warto porozmawiać z adminami na innych tego typu stronach o propozycji wymiany banerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, tam gdzie tego zabraniaja nie powinno sie umieszczac linków w stopkach. Jednak na wielu forach dopuszcza się umieszczanie nie tylko linków ale nawet kodu html. Przykład jerkbait.pl , multiplikator.pl czy wedkarskiswiat.pl a to tylko krótki przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.