Skocz do zawartości

Wypoczynek..


GrzechMarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Czarną Łańcucką, pewna kobieta ma tam 14 hektarów ogrodzonego terenu na których są 3-4 domki i kilka stawów w których pływają ładne rybki. Domki z wyposażoną kuchnia tak więc żadnych klamotów nie trzeba brać. Niestety nie mam do niej kontatku. Zdjęcie z tego miejsca mam w swoim albumie pt Cisza i spokój. Naprawdę gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Czarną Łańcucką,...

Chyba chodzi o to: Leśna Zagroda - Czarna.

Byłem tam raz zobaczyć w tamtym roku. Bardzo przyjemne miejsce do imprezowania (grill, ognisko, itp.)

Co do wędkowania to było dodatkowo płatne i tylko dla wynajmujących domek (chyba że się coś zmieniło).

Jaka tam ryba pływa to niewiem. Trzeba dzwonić i dopytywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wypoczynek z rodziną,czysta woda,pływanie,jakieś tam rybki polecam Jezioro Białe /Okuninka.Byłem pierwszy raz tam i odrazu mi się spodobało,łagodne zejscie do wody,woda kryształ,dno twarde-piasek schodzi stopniowo,plaże-jest gdzie rozłożyć kocyk,wypożyczalnie sprzętu wodnego,pomosty.Byłem bez pontonu,ale z pomostu udało sie złapać szczupaczka 47cm i jakieś okonie,w tym roku też tam wracam zabierając ponton,silnik,sonar:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o to: Leśna Zagroda - Czarna.

Byłem tam raz zobaczyć w tamtym roku. Bardzo przyjemne miejsce do imprezowania (grill, ognisko, itp.)

Co do wędkowania to było dodatkowo płatne i tylko dla wynajmujących domek (chyba że się coś zmieniło).

Jaka tam ryba pływa to niewiem. Trzeba dzwonić i dopytywać.

Dokładnie o to mi chodziło a co do ryb to są tam łaadne karpie i karasie, lin, dużo płoci i szczupak. Właścicielka twierdziła że 2 lata temu wpuściła tam kilka sztuk jesiotra:eek: Na zbiorniku jest zakaz spiningowania a opłata za wędkowanie to 20zł doba ale tylko dla wynajmujących domki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Ja zarezerwowałem na sierpień domek w Rajskim!! Domek jest 5 osobowy i podobno full wypas!:-)) To są domki bodajże Naftomontarzu!! Cena chyba 180zł za dobe!! Pisze podobno bo brat ma zniżke 50% i wyszło 90zeta!!:-)) Na necie napewno znajdziesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Polecam na długi weekend wypad z dziećmi na Roztocze: Zamość - Nielisz - Szczebrzeszyn. Zobaczyć można Zoo, Starówkę, Jezioro w Nieliszu, Chrząszcza w Szczebrzeszynie. Jedyne 150 km - taka alternatywa np. dla Soliny.

Aaaa i najważniejsze ryba na Nieliszu bierze:).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.