Jump to content

PSW na Facebook`u


krs

Recommended Posts

  • 3 years later...

Nasz profil na facebooku nie był dotychczas traktowany zbyt poważnie, teraz mam nadzieję ten stan się zmieni ;) Będę zamieszczał na nim wybrane zdjęcia użytkowników z odnośnikami do konkretnych wątków, jeżeli ktoś sobie tego nie życzy proszę o kontakt. Przypomnę że w Regulaminie jest zapis:

Pkt 3:

Użytkownik, poprzez zamieszczenie w serwisie materiałów tekstowych, fotografii lub video udziela Podkarpackiemu Serwisowi Wędkarskiemu niewyłącznej licencji na ich dowolne wykorzystywanie w ramach działalności serwisu w tym usuwanie, zmienianie, publikowanie.

To tylko tak celem wyjaśnienia.

Niedługo pojawi się na naszym profilu konkurs, śledźcie nas na bieżąco :)

Link do profilu:

http://www.facebook.com/pswteam

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Nasz profil na Facebooku nie jest specjalnie przez nas rozwijany, nie chcę robić konkurencji dla portalu publikując byle co jak popadnie, ale dobra wiadomość jest taka ze zbliżamy się do 1000 polubień ;) co może nie jest specjalnie dużym osiągnięciem kont na portalu mamy prawie 6000. Po przekroczeniu 1000 lików zorganizujemy mały konkurs, do wygrania japoński Fluorocarbon marki PeeWee 0,16mm o wartości około 50zł. Tak więc zachęcam do polubienia naszego portalu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy