Jump to content

Staw za Baranówką VI Miłocin - Rzeszów


SpawN

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

Chodziłem na ten staw kilka lat temu. Same niewielkie karasie, podobno ktoś słyszał o karpiach. Jeśli od tego czasu nic się nie zmieniło, to nie ma tam po co jechać.

Link to comment
Share on other sites

Od tego miejsca zaczęła się moja przygoda z wędkarstwem. Karasie to były, może nadal są tam plagą! Było tam kilka amurów, jeden sam mi zerwał zestaw przy brzegu, kolega jednego wyjął. Karpie się trafiały ale rzadko, tak samo płocie. Lina to tam w życiu nie widziałem mimo intensywnych połowów ze znajomymi. Szczupaki faktycznie czasem się pluskały. Po za tym na nic więcej tam nie można było liczyć. Jak zaczynałem przygodę to można było tam łowić i nie było problemów, później przychodził jakiś "dozorca" i chciał kasować po 10zł, czasem 5. Ale jak to młodzi, nikt nie miał kasy i wracało się jak już poszedł :D Setka karasi to była norma by złowić w ciągu dnia. Rekord mój miał tam ok 40cm.

Link to comment
Share on other sites

Byłem tam tydzień temu na ogół średnia głębokość to 30-40 cm pod spodem las moczarki. Jedyne po co tam warto pojechać to po żywce, zresztą i tak tam ciężko dojść, bo od strony drogi siatką zagrodzone. A przedzieranie przez pola za parkiem chwile zajmuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy