Jump to content

Polska strona poświęcona testom sprzętu wędkarskiego


fishing_ft

Recommended Posts

  • 1 month later...

Co do samych testów to przydałoby się abyście ujednolicili testy poszczególnego sprzętu np: woblerów. A tak rozkroiliście wobler Krzyszczyka wyłącznie i tylko dlatego aby UDOWODNIĆ, że jego wyrób jest tandetny. Użytkownikom tego Portalu napomknę, że sklepowi internetowemu Corona Fishing którego działacze po części tworzą stronę fishing-test jest wyjątkowo nie po drodze z Panem Krzyszczykiem.

Praktycznie od początku istnienia strony macie tam błąd. Przy testach Invadera w tytule stoi, że testujecie model tonący a już w opisie piszecie, że jest to model pływający. Niby małe przeoczenie ale jednak.

Jak dla mnie strona jest ciekawa i warta aby tam zaglądnąć. Część spostrzeżeń autorów testów pokrywa się z moimi spostrzeżeniami na temat poszczególnych akcesoriów czyli śmiało mogę powiedzieć, że testy w jakimś stopniu są rzetelne.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.

Każdy ma prawo nie zgodzić się z opinią na temat przynęt. Dla przykładu - na fishing-test.pl są dwa testy przynęt Pana Krzyszczyka i tylko w jednym redakcja uznała przynętę za słabą. Jeżeli ktoś się nie zgadza z testem, może się wypowiedzieć na forum. Każdy przeprowadzony test jest bezpośrendio podlinkowany do odpowiedniego tematu na forum.

Do kolega @siksa

Do testów rozcinane są nie tylko przynęty Pana Krzyszczyka :) Twoja słuszna sugestia odnośnie Invadera zostanie oczywiście naniesiona

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy