Skocz do zawartości

Porozumienia


20slumsattack07

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze warto;)XD

a nad solinką łowie z bratem bo on jest straznik i nie musze dopłacac;xD tylko ze on z okręgu krosno;/

No to fajnie,że jest strażnikiem ale to nie zwalania go z obowiązku przestrzegania przepisów wobec Ciebie.Z tego co piszesz to właśnie widać jakich mamy strażników w PZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beret;P

głupio napisałem.. ze jest straznikiem i łowie bez znaczków to chodziło mi o to ze na jego wedke na limit jego;)xD ;] a koledzy sie nieee czpiaja jak cos bo wedka mozna sie dzielic tylko z małzonkiem;] pozdro

To też nie lepiej napisałeś .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowaj sie beret;]

Ja nie mam za co się chować,prędzej ty wbij głowę w piasek za to co napisałeś :

beret;P

głupio napisałem.. ze jest straznikiem i łowie bez znaczków to chodziło mi o to ze na jego wedke na limit jego;)xD ;] a koledzy sie nieee czpiaja jak cos bo wedka mozna sie dzielic tylko z małzonkiem;] pozdro

mysle ze warto;)XD

zawsze to jakas nowa przygoda;)xD nie ciągle to samo;P

a nad solinką łowie z bratem bo on jest straznik i nie musze dopłacac;xD tylko ze on z okręgu krosno;/

Pozdrowienia dla brata strażnika ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Takiego porozumienie nie ma i śmiem twierdzić,że szybko nie będzie-szkoda że szczegółów nie znam :/ .Myślę,że jest to spowodowane "jakością" wody i niestety nie czarujmy się ale Rzeszów nie ma czego zaproponować w zamian.

Ps.Tak dla informacji okręg Krosno organizuje w tym roku Mistrzostwa Świata w wędkarstwie muchowym-życzę im powodzenia ;) .Na prawdę piękną wodę mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krosno i Przemysl zadaja za duzo pieniedzy za mozliwosc korzystania z ich wod :-)

Może i tak ale po mojemu nie ma się im co dziwić,przynajmniej dbają o wodę (na pewno o San) i chętnych do wędkowania u nich nie brakuje.Więc nie opłaca się im podpisywać "zbędnych" porozumień na marne wody :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy jak zwykle punkt widzenia zależy od miejsca patrzenia, jedni mówią za dużo inni mówią za mało. A z tymi porozumieniami to nie tak do końca, i nie tak jednoznacznie, Rzeszów nie mówi prawdy lub mówi niecałą, choć prawda jest taka, że Krosno nie za bardzo na dzień dzisiejszy chce porozumień, to fakt, ale zakładając, że z okręgu rzeszowskiego TYLKO 1000 (myślę że zaniżyłem) wędkarzy opłaca roczną w okręgu krośnieńskim (300 górskie 150,- zł, 700 nizinne 90,- zł), to kwota przychodu wynosi 108.000,- zł, więc jaki ma interes w porozumieniu?. Druga strona medalu jest taka, że w czasie jak wchodziły w życie opłaty okręgowe, Krosno jako pierwsze zaproponowało okręgowi rzeszowskiemu porozumienie, a zaproponowana kwota porozumienia wynosiła 1,- zł pomnożona przez ilość członków okręgu rzeszowskiego. To i inne propozycje (10.000,- zł; 15.000,- zł; 20.000,- zł; jaka była ostatnia nie wiem) pojawiające się sukcesywnie w następnych latach, były odrzucane przez ZO w Rzeszowie i to tylko leśnym dziadkom z ZO należy podziękować za brak porozumienia. A i z Przemyślem było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko jasne i podziękowania dla "leśnych ludków".

Ps.A tak na marginesie,orientujesz się Zdzisławie (sorki,że tak bez per Pan ale to forum więc chyba możemy sobie to darować) ile lat ten skład zarządu Ok. Rzeszów już dowodzi,były jakieś radykalne zmiany czy jedni zrobili szalunek i teraz leją "swój beton".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się ciągnie od połowowy lat 90 XX w, nie koniecznie to musi być obecny zarząd, choć może jeszcze ktoś pozostał z tamtego betonu. Teraz to są tylko konsekwencje tamtych działań, choć i teraz nie brak dziwnych niczym nieuzasadnionych decyzji, np. przez kilka lat prosiłem ZO w Rzeszowie o możliwość sprzedaży znaczków okręgu w moim sklepie, do dzisiaj nie wiem dlaczego nie można, w końcu przestałem prosić. Dla mnie wniosek jeden, Ci Panowie mają po prostu w ..... poważaniu wędkarzy, wychodzą z założenia, że lepiej raz w tygodniu, gdzieś na strychu lub w piwnicy sprzedawać znaczki (pod warunkiem, że dotrze skarbnik), niż z dostępem przez kilka godzin dziennie, przez sześć dni w tygodniu. Zapewne stołki i łatwe, bez komplikacji, życie są ważniejsze, niż wyjście na przeciw oczekiwaniom wędkarzy. Ale dajmy sobie z tym spokój, ja od 2000 roku już nie jestem w tym okręgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

APEL!!!

Dopóki sami wedkarze w zdecydowany sposob nie wyraza swojej dezaprobaty dla dzialalnosci rzeszowskiego okr. PZW doputy trudno bedzie oczekiwac zmian(na lepsze).

Zachecam wszystkich kolegow ktorzy mają w sobie odwagę i taka mozliwosc aby wystepowali ze struktur tegoz okregu co spowoduje znaczny spadek funduszy ktorymi okreg dysponuje. Jedynie konsekwencje finansowe moga spowodowac chec reform i zmiane postepowania. Potrzebne sa nowe wladze ktore zastapia obecny "beton".

Ja czynie ten krok zasilajac swoim czlonkowstwem Okręg Krosno i jemu powierzam moje skladki wiedzac ze sa one tam znacznie lepiej wykorzystane a wedkarz moze korzystac z łowisk na europejskim poziomie.

Pozdrawiam,

Michał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.