Skocz do zawartości

Porozumienia


20slumsattack07

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Właśnie chciałem się dowiedzieć na temat porozumień okręgu Rzeszów

wyczytałem, że ściana wschodnia

nie wiem co z okręgiem Tarnobrzeskim

bo według tego co tam pisze, niby wędkarze z okręgu Tarnobrzeg nie mogą łowić w okręgu Rzeszów, a my możemy łowić w okregu Tarnobrzeg

chcę się upewnić czy tak na pewno jest

jak ktoś wie o co chodzi to info mile widziane

punkt 3.4 na karcie wędkarsiej

Edytowane przez Pittspeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, te całe porozumienia to już dawno przestały śmieszne. Wczoraj odwiedziłem zamojski Por i minęło mnie kilku wędkarzy m.in. z radomskiego, lubelskiego, a nawet krakowskiego. Każdy chce sobie "odbić" te trzy dychy dniówki na wodach górskich i rybek coraz mniej. Może pomogłoby wprowadzenie symbolicznych opłat od osób niezabierających rybek. Ale widocznie dla zarządów kół liczy się tylko kasa i dobry etacik - no ale jak nie będzie ryb to nie będzie i kasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ciekaw jestem czy ktoś jest gruntownie zorientowany jak wygląda sprawa opłat/dopłat w okr. Tarnobrzeg aby można było łowić na wodach okr. Przemyśl oraz Rzeszów, pytam dlatego że po połaczeniu wszystkich opłat w Rzeszowie i braku rozgraniczenia na zbiorniki czy wody górskie nigdzie nie znalazłem informacji jak będzie się to przedstawiało w 2012, w Tarnobrzegu maja 3 stopniową skalę opłat i można sobie wybierać metody wędkowania

Edytowane przez rapala
błedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pzw.org.pl/rzeszow/mapa_porozumien

Gruntowną wiedzę na temat porozumienia między o.tarnobrzeskim a o.rzeszowskim masz w powyższym linku.Poza tym na tej stronie znajdziesz większość odpowiedzi na pytania,które zadajesz.

9. Członkowie Okręgów Porozumienia Ściany Wschodniej, z którymi PZW Okręg

w Rzeszowie zawarł Porozumienia o udostępnieniu wód na zasadach wzajemności

są uprawnieni do łowienia na wodach PZW Okręg w Rzeszowie na podstawie wydanego przez Okręg PZW w Rzeszowie zezwolenia wystawionego na podstawie opłaconej

w macierzystym Okręgu składki okręgowej. Do wędkowania na zbiornikach i wodach górskich wymagane jest wykupienie pełnej składki członkowskiej okręgowej Okręgu PZW

w Rzeszowie w wysokości 146 zł.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobieżnie spekulując z opcjami opłat wykorzytując porozumienia, ciekawym może być opłacenie składki w Tarnobrzegu na tzw. wody górskie(100zł) mając możliwośc wędkowania w Rzeszowie na nizinnych plus Przemyśl dopłacając zaledwie 30zł co daje w sumie 194 zł

(Składka roczna podstawowa ulgowa (tzw. wody górskie) z tytułu deklaracji do wędkowania tylko w wodach ogólnodostępnych (z wyłączeniem zbiorników wydzielonych), wszystkimi dozwolonymi w Okręgu metodami - 100 zł)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.