Jump to content

Zmiany na forum.


krs

Recommended Posts

Kilka zmian na forum.

Dział "Budowa wędek i przynęt sztucznych" został rozszerzony o sprawy związane z problemami sprzętowymi. Być możne zmieni się nazwę na Kącik wędkarza majsterkowicza lub coś podobnego.

Drugi zmodyfikowany dział to Sprzęt pływający i akcesoria wędkarskie. Tutaj piszemy o wszelkich sprawach związanych ze sprzętem pływającym oraz akcesoriami "ogólno"-wędkarskimi w tym o odzieży.

Posty dotyczące sprzętu wędkarskiego wędek, kołowrotków, plecionek, przynęt, zanęt itp. kierujemy do odpowiednich działów w Metodach połowu.

Wątek http://www.fishing.org.pl/f4/kupilem-dzisiaj-pochwal-sie-wedkarskimi-zakupami-175/ został przeniesiony do działu Ogólne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zapomniałem sobie o jednej drobnej zmianie. Załączniki w dziale giełda są obecnie dostępne dla wszystkich, również tych niezalogowanych. Aby oglądnąć załącznik dołączony do ogłoszenia nie jest konieczne zalogowanie do serwisu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Zmiany, zmiany, zmiany. Rezygnowałem z vBseo, dodatek nie spełniał moich oczekiwań do tego doszły kłopoty z publikowaniem artykułów, dodatek poszedł na sprzedaż. Razem z vbseo znika Lubię to. Mogą też występować kłopoty z niektórymi linkami wewnętrznymi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy