Skocz do zawartości

V Urodziny - Zlot PSW - Solina 2012r


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbe odpisuje w raz zaznaczona mapka odkąd dokąd można zorganizowac zlot.

Od punktu 1 do 2 jest teren trawiasty i możliwośc ustawienia około 25 stanowisk głebokośc ok 6m-8m

punkt 2-3 jest teren zarośniety krzakami i dużo glonów

punkt 3-4 podłoże kamieniste i jest dużo głębiej ok 8-12m.

z parkingiem nie będzie problemów bo na łące przy punkcie 1-2 można samochody zostawic.

Natomiast jeżeli chodzi o licencje to okręg przemyski ma porozumienie z krosnienskim i dopłat nie trzeba robic

a okręg rzeszowski nie jestem pewien czy czasem nie ma podpisanego porozumienia ale tylko na wody nizinne czyli soline. Jeżeli sie myle to trzeba bedzie robicdopłate 30zł. za dzien wędkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa konkretna odpowiedź;).Dzięki @masaro:beer:.Co do dopłaty to członkowie o.rzeszowskiego będą musieli zrobić dopłatę (okresową) na wody nizinne o. krośnieńskiego oraz pobrać (wydrukować) rejestr oraz zezwolenie.Gdzieś na forum było ale teraz nie mogę tego znaleźć jak ktoś z Was na ten wątek trafi to zapodajcie w tym temacie.Myślę,że dobrą lokalizacją byłby również Werlas lecz trochę niepokoi stan drogi dojazdowej.Zostawiać samochody kilkaset metrów od wody i znosić wszystkie graty to małozachęcające tym bardziej ,że pewnie wielu z nas ,samochody posłużą jako sypialnie;):beer:.Jednak za tą lokalizacją przemawia fakt ,kameralnej okolicy.Kwestię Rajskiego trzeba jeszcze przedyskutować."Za" przemawia fakt ,że jest to znane łowisko ,bliskość rzeki a także w miarę dobry dojazd.Na "Nie" może przemawiać fakt ,tak jak napisał @marekn, możliwego "tłoku" w tym okresie.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wybieram się w Bieszczady. Wyjazd w niedzielę. Łażenie po górach. Werlas jest w planie rezerwowym, ale tylko gdy nogi będą strasznie boleć.

Jeżeli tylko tam będę to obadam co i jak, porobię fotki. Info może się pojawić ok 26.08.

Nic nie obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werlas będzie dobrym rozwiązaniem. Chyba po to tam jedziemy żeby odpocząć a dzicz jest wskazana ( kto był na ostatnich urodzinach wie jak wygląda dzicz ;) ). Nawet jeżeli popada i ciężko będzie pokonać ten ostatni odcinek to będzie nas wystarczająco dużo żeby przenieść samochody w rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak to mniej więcęj było:D.Był to jeden z pierwszych,dwudniowych Zlotów i pewnych błędów nie dało się uniknąć,teraz jesteśmy mądrzejsi o tą wiedzę i jednym z haseł przewodnich tegorocznej imprezy niech będzie ta mądrość ludowa: Lepiej niech zostanie niż miałoby zabraknąć.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodzę. Zostało:D Ale tylko na chwilkę:cool: Gdy w niedzielne południe nad wodą został Gochu, Mapet, Dziencioł i ja, dzielny Gochu znalazł w trawie czyjąś wiśniówkę. Jako, że Mapet z Dzienciołem prowadzili, wspólnie z Gochem chcielibyśmy w tym momencie szczerze podziękować pechowemu koledze:beer: Pyszna była;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z wypowiadających się jest za 15-16 .09 tak więc raczej na pewno będzie to data Zlotu.W takiej sytuacji jako termin rezerwowy wyznaczamy datę 22-23.09 czyli następny weekend.Miejscem Zlotu będzie Werlas.Jako miejsce rezerwowe proponuję Sarzynę ze względu na dobry dojazd ale na ostateczne potwierdzenie ,proszę poczekać jeszcze kilka dni,może jeszcze ktoś się wypowie.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wybieram się w Bieszczady. Wyjazd w niedzielę. Łażenie po górach. Werlas jest w planie rezerwowym, ale tylko gdy nogi będą strasznie boleć.

Jeżeli tylko tam będę to obadam co i jak, porobię fotki. Info może się pojawić ok 26.08.

Nic nie obiecuję.

Chyba Cię uprzedziłem Leszku, właśnie wróciłem z Bieszczad i zaglądnąłem na cypelek na Werlasie. Było to w piątek czyli po kilkudniowych opadach i powiem że jest kilka miejsc na tej drodze trudnych ale nie niemożliwych do przejechania, przynajmniej w dół:D. Jakbym tam zaglądnął dziś pewnie było by dużo lepiej.

Miejsce extra, na dole sporo namiotów i samochodów o dziwo, miejsca masa i na rozbicie namiotów i łagodna plażka z dostępem do wody. Myślę że setka ludzi by się zmieściła:D:beer: także nie jest chyba tak źle. Nie znam tam wody ale siedziało kilka osób i moczyło kije:D Ale nie to jest najważniejsze .... przecież.

Dołączam kilka fotek.

post-493-1454502466846_thumb.jpg

post-493-14545024683511_thumb.jpg

post-493-1454502468747_thumb.jpg

post-493-14545024702519_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem szczęście odwiedzić tą miejscówkę i dwa dni spędziłem na działce u kolegi 50 metrów od miejsca zlotu.Droga mimo,że nie padało 3 dni bez rewelacji.Powiem tak,że jeżeli nie będzie padać ok,jak popada w nocy lub w dzień poprzedzający zlot to może być kiepsko z wyjazdem.Fotki robiłem dziś i od piątku chociaż było słonecznie niewiele się zmieniła.Widziałem łańcuchy na kołach w osobówkach ludzi którzy dziś opuszczali ta miejscówkę:eek:

Jeżeli będę w Polsce postaram się zjawić.

post-285-14545024712727_thumb.jpg

post-285-14545024713304_thumb.jpg

post-285-14545024713996_thumb.jpg

post-285-14545024714632_thumb.jpg

post-285-14545024718733_thumb.jpg

post-285-14545024720181_thumb.jpg

post-285-14545024720812_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.