Skocz do zawartości

V Urodziny - Zlot PSW - Solina 2012r


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Też dojechałem, z bólem ale trzeba było wracać. Potwierdzam słowa kolegi, integracja na wysokim poziomie:D bo bez pamięci:beer::beer: W deszczowy sobotni poranek pobuszowałem troszkę po Solince i kilka rybek się trafiło, w tym jeden okazały rodzynek ok. 45cm.

A i dobry patent na wychodek, nigdy opróżniać nie trzeba.:D

post-493-14545025008219_thumb.jpg

post-493-14545025008549_thumb.jpg

post-493-14545025029857_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłem na takim zlocie i bardzo mi się spodobała integracja :D Wrażenia pozytywne :beer:

Co chodzi o rybki to w piątek około 6:30 na cyplu Werlas szczupak na 54cm i jak dzisiaj wracałem to na trolling na dorado invadera floating 11cm złowiłem okonia na 36cm w toni na około 9 metrach, a głębokość wynosiła tam 42m :)

post-1791-14545025033715_thumb.jpg

post-1791-14545025039545_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również byłem pierwszy raz na takim zlocie i wrażenia pozytywne, miło spędzony czas z Kolegami po kiju i wkońcu można było poznać ludzi o wielkiej pasji. W ciągu dnia można było sobie coś połowić a wieczorem integracja przy:beer: oczywiście bezalkoholowe. Rybki nie bardzo chciały współpracować z nami ale i tak coś sie dało złowić jednego szczupaka na 56cm i kilka okonków takich dłoniaków.

Mam nadzije że jak znów bedzie jakiś zlot to pewnie sie zjawie jak nic mi nie będzie stało na przeszkodzie.

Pozdrowienia dla całej ekipy z zlotu i do następnego spotkania.

post-1831-14545025047271_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem.Tak na szybko, jedna fotka.

Zbyt późno się dowiedziałem o zlocie i weekend zaplanowałem z rodziną w Zawozie.Ale oczywiście odwiedziłem Werlas i Kolegów z forum. Byłem tylko parę minut bo obowiązki ojca wzywały ale zastałem tam fajną atmosferę i ciekawych ludzi.Fakt że nikogo tam nie znałem ale zostałem przyjęty bardzo miło.Na forum zalogowany jestem od jakiegoś roku .Myślę że na następny zlot się poprawię i wybiorę.Tak kiedyś przeglądałem forum i znalazłem wpisy osób z moich okolic tzn RLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.