Skocz do zawartości

Konkurs na najciekawszy wpis na Blogu PSW


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że nikt nie będzie strzelał fochów jak baba i wywalał tu swoich żali.

Ja nie wiem, dlaczego te fochy każdy babom przypisuje:p. Panowie bardziej skorzy do fochów, co widać w niektórych tematach;). To po pierwsze. A po drugie - jak nie pasują nagrody to przecież nikt nie zmusza do brania udziału w konkursie.

Jakie to towarzystwo marudne ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw związanych z konkursem.

Wpisy konkursowe publikujecie sami na stronie Bloga. Poprzez ten konkurs chcemy zachęcić użytkowników do samodzielnego publikowania wpisów, to na prawdę nie jest trudne :) W razie problemów z obsługą edytora, formatowaniem tekstu czy wstawianiem zdjęć proszę o kontakt, postaram się pomóc.

Druga sprawa to publikowanie. Wpis można zapisać jako Szkic i pracować nad nim w późniejszym terminie. Nie ma konieczności publikowania materiału od razu. Aby zapisać wersję roboczą wystarczy kliknąć na przycisk Zapisz szkic ;) Przy następnym wejściu na stronę blogów na górze pokaże się informacja o zapisanych wersjach roboczych i możliwości otworzenia do edycji.

Wstawianie zdjęć opisałem kilka postów wyżej:

http://www.fishing.org.pl/f6/konkurs-na-najciekawszy-wpis-na-blogu-psw-3317/#post46973

I jeszcze jedno, materiały konkursowe można poprawiać cały czas, wpisy nie będą w żaden sposób blokowanie. Oceniamy wersje na dzień 31.12.2012, tak więc jest czas na poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Mam dobrą wiadomość ;) Kolejny konkurs organizowany przez PSW będzie skierowany do zwolenników metody gruntowo-spławikowej, planujemy start w okolicach marca. Nagroda główna będzie bardzo atrakcyjna w planach są również nagrody dodatkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I muszkarzy :/ :mad:

Kto wie, może i konkurs dla muszkarzy się zorganizuje, jestem za :) W każdym razie najbliższy konkursik będzie skierowany do entuzjastów wszelkich metod stacjonarnego wędkowania: grunt, spławik, żywiec, wędkowanie podlodowe itp. Nagroda główna będzie równie atrakcyjna jak poprzednio, nie będzie to wędka spinningowa :D Do tego nagrody za 2 i 3 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.