Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z bratem z 4 dniowej zasiadki nad nowym, fajnym i trudnym łowiskiem!! Ja zaliczyłem jedno branie ostatniego dnia (przypuszczam że amurowe), natomiast brat poszalał:D Siadł karpik 3-4kg, który zaparkował w zielskach i trzeba było płynąć po niego, oraz 2 PIĘKNE BOMBY:) Co do rywalizacji to kuku wygrała z kulkami!! Prym wiodła sztuczna kuku Kordy;) Zbiornik zaje.......ty i gra warta świeczki, i na pewno w przyszłym sezonie tam zawitam:beer:

Wrzucam pare fotek:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie się udało:) Na 4 chłopa siadło pare "szerszeni" 4-5kg, do tego 6kg i największy 12,5kg kolegi z forum (jak będzie chciał to sam coś napisze) no i bym zapomniał o 2 leszczykach:D, którym posmakowały kuleczki! Pogoda jak pogoda- zmienna była,ale w doborowym towarzystwie nawet ona nie popsuje zasiadki:)

Dzięki tym co byli za fajną atmosfere:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już dziś, mogę zaprosić reprezentację karpiowego PSW do udziału w zawodach: II TOWARZYSKIE ZAWODY KARPIOWE - POD PATRONATEM KARP MAXA / Aktualności które odbędą się na łowisku Zgoda k. Jarosławia :) Już dziś, zapowiadają się goście z całej Polski, więc będzie to okazja do wymiany spostrzeżeń i szeroko pojętej integracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

pamiętam że kolega Rapala przed tym sezonem zrobił sobie parowar i miał go testować w tym roku ale nigdzie nie mogę znaleźć wpisów dotyczących spostrzeżeń tego urządzenia dlatego napiszę to tutaj.

Witku i jak Ci się paruje kulki ?

Możesz coś więcej napisać o tym urządzeniu po roku użytkowania ?

Jest sens pakować się w takie coś ?

Pozdrawiam

Szpila Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.