Jump to content

Noclegi nad Sanem ?


Andre

Recommended Posts

Chodzi mi o okolice Leska. Nie mam jakichś wygórowanych wymagań. Najchętniej by było to gospodarstwo agroturystyczne, takie by po przyjeździe z rodzinką dzieciak miał do dyspozycji jakiś "poligon" kiedy tatuś pójdzie na rybki. No i fajnie by było żeby do Sanu było blisko.

Pewnie są pośród nas tacy, którzy korzystali w tamtych rejonach z tego typu usług, więc prosił bym o jakieś propozycje.

Link to comment
Share on other sites

Od kilku lat, gdy mam mieszkać podczas wypraw wędkarskich nad Sanem wybieram jedno z 3 miejsc:

1. Łukawica 109, Telefon: (013)4691117 -Pan Jan.Człowiek choć nie wędkarz-przyjazny nam. Do Sanu jakieś 300 metrów, domu otacza duży ogród, a do dyspozycji gości jest także ogromny taras na deszczowe popołudnia, na którym można rozpalić grila, pokręcić muchy, wysuszyć spodnie,a jet na tyle bezpieczny że nawet małe dzieci mogą się na nim bawić. Naprawdę polecam na dłuższe wyjazdy / i pycha swojskie żarełko/

http://www.agrowczasy.pl/agroturystyka/Lukawica

2.Gawra w Łączkach-spokojny bardziej hotel jak agroturystyka. Korzystam z ich usług gdy jeżdżę na wypady z jednym noclegiem. Do tej pory gdy tam pomieszkiwalem, to wieczory spędzałem w towarzystwie włochów lub francuzów w barze na dole przy imadle i winie.

Jest plac zabaw,niedaleko do lasu, nad San -tylko standard bardziej taki hotelowy.

http://flyfishing.com.pl/gdzie-zamieszkac

3.W zeszłym roku na jesieni spędziłem jedna noc hmm na strychu garażu domu -praktycznie jeden z ostatnich w Łączkach po lewej stronie jadąc w kierunku Hoczwi. Dom i garaż znajdują się przy drodze prowadzącej do 'bani" na Łączkach. Warunki bardzo dobre, z balkoniku obserwowałem wędkarzy w Sanie, koło domu ogród z grilem, - niestety nie mam adresu /zgubilem/ ani strony internetowej,trzeba gdzieś poGooglować - ale jak zajdziesz zdjęcie żółtego garażu - to to.

Powyżej opisałem 3 miejsca-może nie ideale wg Twoich kryteriów, ale sprawdzone i wiem że jak tam pojedziesz, to nie będziesz rozczarowany. Gdybyś miała jakieś pytania -pisz-jak będę umiał-pomogę.

Gabryś

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy