Skocz do zawartości

Koło PZW Nr1 w Rzeszowie


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

A koła nie zmieniam bo jestem już w 1 od 2001 roku.

Piszę w temacie "Koło PZW 1 w Rzeszowie" ponieważ do tego koła już trochę należę, .

@skowron555 ja do "1" należałem gdzieś od 1983 r. i uwierz mi ,że nie miałem najmniejszych oporów aby zmienić przynależność do koła ,ba nawet okręgu.A co się tyczy waszego "wodza" to znam ,znam :) a jakże znam,jeszcze z lat 90-tych ,kiedy to sporo przesiadywałem na bajorku w Nowej Wsi.No to trafił się wam "prezes" ...Oj,trafił:D

P.S."Człowiek nie wielbłąd - napić się musi!":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj byłem w kole nr1 oddać stary rejestr połowów aby skarbnik zwrócił mi za niego kaucje. Wchodząc do klatki minąłem się z nagrzanym gościem. W środku zapach taki sam jak od tego gościa miniętego 5 sekund wcześniej.

Skarbnik oddał mi kaucję a w pokoju obok libacja wyszedł jakiś gość i zamknął przy mnie drzwi <pewnie żebym nie widział i nie kapnął się co tam się dzieje>.

Wyszedłem na zewnątrz a klient palił sobie papierosa przed drzwiami co wskazywało na jego szybki powrót do środka. Kiepsko stał na nogach.

Zapraszam wszystkich kolegów po kiju z tego koła do niespodziewanych odwiedzin naszych władz w godzinach ich urzędowania.

Sądzę, że nietrudno będzie napotkać taką sytuację jak opisana powyżej.

Myślę, że powinniśmy się wszyscy tą sprawą zająć i coś z tym zrobić...

Po tej kolejnej wizycie w kole śmie twierdzić, że lokal koła nr1 to przede wszystkim pijalnia alkoholu i zwykła melina.

- - - Updated - - -

We wtorek sprawdzę czy dolicza bez pytania. Jeżeli tak zrobi to odmówię. Jednak z tego co pamiętam to mnie raczej zawsze się pytał. Poza tym "jedynka" i jej wybory wyglądają tak samo jak inne koła w Rzeszowie. Szału nigdzie nie ma. Jednak zastanawia mnie dlaczego koło to jako Instytucja Pożytku Publicznego posiada jakieś odłożone pieniądze na koncie. Ustawa mówi, że instytucje te nie mogą generować zysku. A tu z tego co pamiętam to dwa lata temu było coś w okolicach 10 000. Jedyne koło w okolicach Rzeszowa, które się wyróżnia to "Kleń" Strzyżów. Tam zawody spinningowe wyglądają jak zawody, bo w "jedynce" to kabareton na całego.

Jak tam po wizycie w kole? Byłeś w ten wtorek? Skarbniki doliczył opłatę na fundusz koła bez pytania?

Zastałeś taką sytuację jak ja? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy opis calego zajścia...spokojnie @skowron555.Nie dajmy się zwariowac...może zaprosic odrazu telewizje i niech reportaż zrobią!!!!ps.kiedyś to była sielanka a teraz...każdy straszy i dobiera sie za du....e innym,więcej luzu:)Teraz to nawet w kulturce nie wolno wypic...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.