Skocz do zawartości

Forum wystartowało


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Po małych perypetiach wystartowało nasze forum dyskusyjne. Na razie o stronie wie tylko kilka wtajemniczonych osób, więc jest tu chwilowo cicho i spokojnie. Mam jednak nadzieję, że z czasem będzie tłoczno i gwarnie, bo przecież problemów nie mało.

Z rozmów nad wodą wynika, że chcielibyście się pochwałić swoimi sukcesami ale nie bardzo wiecie jak i gdzie. Sprawa jest bardzo prosta. Można po prostu przyjść do Urzędu Gminy w Leżajsku do informatyka i pokazać zdjęcia. Zeskanujemy je i umieścimy w odpowiednim miejscu. Jeżeli macie zdjęcia cyfrowe wyślijcie je e-mailem na nasz adres. Nie zapominajcie jednak dołączyć krótki opis: kto, gdzie, kiedy, jak i co. ZAPRASZAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ideą naszą było i jest stworzenie rankingu rekordów z naszych regionalnych łowisk. Jednak nie stoi nic na przeszkodzie aby znalazły się tu również, rybki z innych łowisk. Na razie nie ma wiele fotek więc będą publikowane w jednym dziale. Z czasem jak się ich uzbiera podzielimy to na łowiska nasze i pozostałe. Warunkiem jest tylko krótki opis foty tzn.: co, gdzie, kiedy, na co i przez kogo. Jeżeli fotka zostanie zobrazowana jakimś dłuższym opisem, oprócz umieszczenia w dziale rekordów, wstawimy to również jako artykuł na stronie głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna uwaga co do działu z rekordowymi połowami.

Do końca roku przyjmować będziemy również zgłoszenia nie tylko najświeższe ale i te z lat poprzednich.

Od nowego sezonu interesować nas będą wyłącznie zgłoszenia z danego roku.

Na razie też nie robimy granic wielkości i ciężaru złowionych ryb. Można więc nadsyłać wszystkie zdjęcia którymi chcielibyście się pochwalić.

Jednak najbardziej cenne będą dla nas te które zostaną ciekawie i z humorem opisane, tak jak to zrobiła nasza pierwsza korespondentka Jola w artykule "Zębaty i wąsaty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym powitać wszystkich icon_smile.gif

Cieszą mnie takie lokalne 'małe ojczyzny' wędkarskie.

Nie jestem z tych stron, ale trochę wędkowałem i tu.

Pomysł takiego lokalnego portalu i forum jest ok.

Tak zaczynało np. http://www.wcwi.pl przed laty, tyle że na skalę kraju (kiedyś tam się trochę udzielałem).

Była to jedna z pierwszych chyba taka większa inicjatywa samych wędkarzy

- całkowicie spontaniczna i społeczna (w sensie - wędkarze wszystkich wód łączcie się ... w necie icon_biggrin.gif).

Życzę powodzenia w dalszej działalności.

ps. Link do artykułu o Ożannie jest podany gdzie trzeba :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na wstępie chciałbym powitać wszystkich

Cieszą mnie takie lokalne 'małe ojczyzny' wędkarskie.

Nie jestem z tych stron, ale trochę wędkowałem i tu.

Pomysł takiego lokalnego portalu i forum jest ok.

Tak zaczynało np. http://www.wcwi.pl przed laty, tyle że na skalę kraju (kiedyś tam się trochę udzielałem).

Była to jedna z pierwszych chyba taka większa inicjatywa samych wędkarzy

- całkowicie spontaniczna i społeczna (w sensie - wędkarze wszystkich wód łączcie się ... w necie ).

Życzę powodzenia w dalszej działalności.

Jak wyżej Popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.