Skocz do zawartości

Naprawa wędki


Panniikt

Rekomendowane odpowiedzi

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Witam

Mam mały problem z uszkodzoną wędką, mianowicie przygniotłem sobie dolną część rękojeści w drzwiach samochodu. I tutaj moje pytanie do was, jak najlepiej, najszybciej i zarazem najtaniej(no chyba że się nie da według tych trzech kryteriów) naprawić ta usterke?

Oddawać to do serwisu czy może lepiej samemu poszukać czegoś w rodzaju masy korkowej i spróbować to naprawić. Byłem z tym w lokalnym sklepie i gość mi doradził żebym kupił sobie szpachli samochodowej wymieszał z dużą ilością korka (może być korek od wina) i sam sobie ulepił taką kulkę, ale średnio mi się ten pomysł widzi.

Czekam na wasze porady. Z góry dzięki za pomoc;]

Pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

hehe :)

Obiecuje że nie wciągnę :)

Przy okazji mam jeszcze jedno pytanie.

Ja łowię głownie na Wisłoku i jak wiadomo za czysty to on nie jest,ale kurcze mam problem 1 raz w tyg a nawet czasami 2 razy w tyg muszę myć przelotki bo są tak zabrudzone i żyłka inaczej z kija wychodzi.

Czy jest jakiś sposób żeby się te przelotki tak nie brudziły ? Czym myjecie swoje przelotki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Lucjan, pytanie czy jest to wklejany spigot, czy tylko oddzielona i nie lakierowana częśc blanku. Jeżeli jest to spigot - to nie będzie problemu. Ale jeżeli jest to tylko kawalek blanku - to sprawa jest gorsza. Tak czy owak proponuje kontakt z kolegą Zdziskiem Czekałą lub roboxx z BRC.

Niestey zdjęcie ejst zbyt slabej jakości aby ocenić uszkodzenia. Moze opisz dokładnie jak i co sie rusza, co jest pekniete i czy wyglada to na wklejany kawalek czy poprostu jest to blank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okoń - standart ze złamanym lub zmiażdzonym kijem. Ale to raczej w rpacowni muszą zrobić. Wstawka i przesztywnienie ale kij bedzie dalej dobrze sie spisywał.

Polecam kontakt z roboxx lub Zdziskeim Czekała.

Obydwu znajdziesz an forum.

g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem trochę dokładniejsze fotki a czy pan Zdzisław ma jakaś pracownie? Jesli tak to prosił bym o jakieś namiary musiał by to chyba zobaczyć zęby powiedzieć czy da się to naprawić. Dzięki wszystkim za porady :beer::beer::beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o wędkę Lucjana? bo nie kumam....

Nie naprawiam sprzętu. Jak chcesz mogę Ci na PW podrzuć tel kolegi z Przemyśla który bardzo ładnie ogarnia różne złamania wędek itp..... z naprawieniem luźnego spigotu na pewno nie będzie miał problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam serdecznie!

Panowie mam taki problem z moim feederkiem, po którymś wypadzie nad wodę zawieruszyła mi się ta gąbka/pianka która zabezpieczała blank w głównym składzie przed wodą i wpadaniem do niego różnej maści syfów, a jak widać na zdjęciu już się tam zdążyło troszkę tego nagromadzić :/ macie może jakiś pomysł czym to zastąpić albo z jakiego materiału to dorobić żeby dobrze zabezpieczało blank? pozdrawiam

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.