Skocz do zawartości

Tania bolonka


Rekomendowane odpowiedzi

ja osobiście posiadam MIKADO FISHHUNTER BOLONESE 400. kilka lat temu zapłaciłem za nią 80 pln a wędka jest lekka i dość przyjemnie się nią łowi.jedyną wadą jest to że szczytówka jest bardzo delikatna i klej trzymający przelotke szczytówą trzeba wspomóc bo słabo trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to jest temat na którym trochę się znam. Proponowałbym dozbierać kaski tak do 180 zł i poszukać coś z Mikado. Odradzam bolonkę 4 m. Jeżeli już to 5m. Sam mam takiej długości i na małe rzeczki jest wystarczająca ale na taki San brakuję jej trochę dlatego myślę nad kupnem 7m. Osobiście ożywam Linea Effe. Poszukaj coś z tej marki na internecie, może akurat coś się trafi. Ja nie mogę powiedzieć złego słowa o tej marce a bolonkę kupiłem za naprawdę grosze na allegro. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj kupiłem bolonke w za 148zl. W zasadzie to zamieniłem za wobki. Jest to Mikado Silver Eagle Bolognese 500 do 25g. Nie jest to szczyt techniki, ale pewnie na 2 lowienia w roku powinna wystarczyć. Na alledrogo można kupić taki patyk za ok 110zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki za podpowiedz. Ja planuje ta bolonką łowić na małych i średnich rzekach (Strug, Wisłok) oraz na wodach stojących dlatego myślałem o długości 4 m, wiem że na większe rzeki ta długość powinna być większa. Wpadło mi w oko coś takiego

http://www.mikado.pl/wedka.php?r=3&p=0&id=300

http://www.mikado.pl/wedka.php?r=3&p=0&id=299

no i najtańsza opcja

http://www.mikado.pl/wedka.php?r=3&p=0&id=303

Edytowane przez nug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mogłem ją obejrzeć w sklepie w Tyczynie i jak zwykle dostałem dobry upust, wędka jest o podobnych parametrach i cenie jak T-rex z Mikado który wpadł mi w oko. Teraz tylko musimy się ustawić na wspólne spławikowanie :D , liczę na parę lekcji dotyczących przepływanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mogłem ją obejrzeć w sklepie w Tyczynie i jak zwykle dostałem dobry upust, wędka jest o podobnych parametrach i cenie jak T-rex z Mikado który wpadł mi w oko. Teraz tylko musimy się ustawić na wspólne spławikowanie :D , liczę na parę lekcji dotyczących przepływanki.

Heh przyjacielu chcesz ze mnie zrobić nauczyciela ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.