Skocz do zawartości

Konkurs


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że mi się nudzi to;

1 - w którym roku odbył się Pierwszy Maraton KKP (dzień, miesiąc i rok)

2 - gdzie odbył się Pierwszy Maraton KKP (nazwa łowiska)

3 - rozwiń skrót KKP

Nagroda są, dwie rakiety do nęcenia jedna mała a druga duża.

Ps. Jak mi ktoś podpowie jak wstawić fotkę, to umieszczę tych dwóch rakiet.

Edytowane przez kubus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrodą są, dwie rakiety do nęcenia, jedna mała a druga duża. Rakiety są używane, ale w 100% sprawne.

Robiłem świąteczne porządki i mam parę rzeczy na zbyciu. By nie było zbyt łatwo, to wymyśliłem ten konkurs.

Lecą strzały ;)

1- 2004r.

2- Pobiedziska

3- Klub Karpiarzy Polskich

chociaż jedno trafione?:D

Witaj.

Tylko jedno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lipiec 2010

2. Willinghurst Fishery

3. Klub Karpiarzy Polskich

A tego to juz zupełnie nie rozumiem :confused:

Nie widzę sensu robienia Pierwszego Maratonu Klubu Karpiarzy Polskich na wodzie w Anglii.

"@Lama1994" jak przy twoim niku to rok twego urodzenia to to jak odbyły się te zawody to ty miałeś... I tu mała podpowiedz, na tym świecie już byłeś, ale ledwo, ledwo co :) I tyci, tyci malutki.

- - - Updated - - -

To zdjęcie tych rakiet, a koszulka jak koszulka. Polo, czarna z logiem CarPub.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.I maraton karpiowy (Klubu Karpiarzy Polskich) odbył się w 1995 roku dokładnie 8-10 lipca 1995 roku na łowisku Reńska Wieś.Zwycięzcą tego maratonu został Zenon Gorel i Andrzej Gałeczka łowcy 10 karpi o łącznej wadze 35 kg:D

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @Lenox - Fanfary. Brawooo!!! Rakiety i koszulka wędrują do Ciebie (reszta na pw).

Tak, to jest poprawna odpowiedz na wszystkie trzy pytania.

Jako ciekawostkę dodam, że to były pierwsze zawody karpiowe w których uczestniczył; Przemysław Mroczek, Leszek Rutecki, Mirosław Narajczyk - obydwaj wędkują do dziś, jako Rutecki Team Poland. Ryszard Tonkowicz (późniejszy skarbnik KKP. Ale o tym fakcie P.Ryszard i kilku jego najbliższych kolegów bardzo chcą zapomnieć), Dariusz Żółtaszek - wieloletni dzierżawca tytułu rekordu polski w karpiu i on był w parze z Tadeuszem Finowskim - pogromcą wielu okazów z Rybnika.

Mało tego, wtedy tylko kilka osób przyjechało jako pary, a reszta to tz. single, a w pary dobierali się na miejscu.

Pan Mroczek, by dojechać na zawody, miał do pokonania prawie 550 km i pokonał. No i obowiązywała zasada

"złów i wypuść". Po zawodach wszystkie ryby wróciły do wody, co nie było normą w tamtych czasach.

Ps. @lenox, nie wiem skąd masz takie info, ale z mojego wynika, że P. Gorel startował w parze z Wiesławem Kaliszem, notabene, łowili wtedy z łódki. Wygrali to wynikiem 35.150kg - 10 karpi w tym największego mieli na 8,400kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reńska Wieś to gmina w której znajduje zbiornik Dębowa, na którym rozegrano te zawody!! Jak się myle to prosze mnie poprawić :)

Witaj. Tak, to było na zbiorniku Dębowa.

Ps. Napisałem "strzały niecelne" a powinienem "strzał niecelny".

No ale będziesz jeszcze mógł uczestniczyć w innym konkursie bo coś mi tam jeszcze do rozdania zostało :).

Edytowane przez kubus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty leniu... Nie chciało ci się do gazetki zaglądnąć. Po szczegółowej odpowiedzi, widać, że @lenox wyszperał te WW.

Gdyby dzisiejsza młodzież zaglądnęła do tamtych roczników - była by o wiele...

W tamtych latach było wszystko podane jak na tacy. Przepisy na mixy-kulki proste i łowne. A tak to dziś szukamy "złotego runa". Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lenistwo @kubus :) Jestem troszke kontuzjowany a do starego mieszkania troszke dalego żeby śmigać o kulach :) Ale masz racje z tamtymi czasami, a poza tym człowiek czytał artykuły P.Mroczka po 100 razy :) Kupe tych starych gazet leży u mnie i czasem z sentymentem wracam do nich :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz Żółtaszek - wieloletni dzierżawca tytułu rekordu polski w karpiu

Odnośnie tego pana i tego rekordu dodam od siebie,że karp dostał w beret a później trafił do wędzarni.Mulaste mięso jadło pół wioski.

Gdyby dzisiejsza młodzież zdobywała doświadczenie nad wodą a nie w internecie nie było by głupich spinek:D.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.