Skocz do zawartości

Reklama Forum.


Siksa

Rekomendowane odpowiedzi

PODKARPACKI SERWIS WĘDKARSKI

PORTAL DLA WĘDKARZY Z PODKARPACIA

Tytuł ulotki zmienił bym na :

PODKARPACKI SERWIS WĘDKARSKI

PORTAL WĘDKARZY Z PODKARPACIA

Wyrzucenie malutkiego DLA zmienia sens całego tytułu, mówi ewentualnym userom, że będą współtworzyć ten PORTAL i brać udział w życiu tego PORTALU.

PS jaki ma być format tej ulotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy ale mam parę uwag dotyczącej tej stronki. Mamy z kolegą stronę internetową o grze komputerowej i przez ponad miesiąc mamy ponad 150 ludzi zarejestrowanych na forum. PO frekwencje na forum wpływają dużo czynników. Przede wszystkim dobrze zrobiona reklama (ładny baner), żeby przyciągało wzrok ludzi. Reklamowanie forum na rożnych stronach poświęconych danej dziedzinie. Ładne zrobiony szablon forum z rozwiniętymi działami i poddziałami (tutaj na forum wszystko jest na kupie i styl który np mi się nie podoba). Jeśli chodzi o reklamę można zamieścić w wszystkich portalach miast z Podkarpacia np brzozowiak.pl rzeszow24.pl itd dużo osób przegląda te strony i wędkarza z Podkarpacia na pewno wpadnie w oko. Jak coś wymyśle jeszcze to na pewno się podzielę z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy ale mam parę uwag dotyczącej tej stronki. Mamy z kolegą stronę internetową o grze komputerowej i przez ponad miesiąc mamy ponad 150 ludzi zarejestrowanych na forum.

Gra komputerowa a serwis wędkarski to zupełnie inne bajki. Znacznie trudniej przyciągnąć na forum wędkarza, który do tego ma pojęcie o internecie i obsłudze komputera niż zapalonego gracza komputerowego. Do tego nasz serwis dotyczy praktycznie jednego regionu kraju...

PO frekwencje na forum wpływają dużo czynników. Przede wszystkim dobrze zrobiona reklama (ładny baner), żeby przyciągało wzrok ludzi.

Dobrze zrobiona reklama to połowa sukcesu. Ja grafikiem nie jestem i nie podejmuje się robienia bannera. Jest chętny do zrobienia profesjonalnego bannerka za free ;) ???

Reklamowanie forum na rożnych stronach poświęconych danej dziedzinie. Ładne zrobiony szablon forum z rozwiniętymi działami i poddziałami (tutaj na forum wszystko jest na kupie i styl który np mi się nie podoba).

Działy na forum celowo są ograniczone do minimum. Zobacz inne fora wędkarski takie jak jerkbait.pl czy multiplikator.pl, tam tez jest niewiele działów a liczba użytkowników spora :) Sam szablon forum to standardowa templatka SMF, prosta bez bajerów i wodotrysków zgodzę się że nie każdemu musi się podobać. Dla mnie ważne jest aby templatka była funkcjonalna i nie sprawiała kłopotów u użytkowaniu.

Jeśli chodzi o reklamę można zamieścić w wszystkich portalach miast z Podkarpacia np brzozowiak.pl rzeszow24.pl itd dużo osób przegląda te strony i wędkarza z Podkarpacia na pewno wpadnie w oko. Jak coś wymyśle jeszcze to na pewno się podzielę z wami

Umieszczenie reklamy kosztuje, chyba że piszesz o dodaniu ogłoszenia ale moim zdanie to niewiele da.

Pozdrawiam i czekam na dalsze uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj forum grach i o wędkarskie no ta są fora o całkiem innej tematyce ale forum to jest forum moim zdaniem dużo wędkarzy patrzy na fora szczególnie początkujący tacy jak ja żeby podszkoli się teoretycznie :) a i tak samo doświadczonych wędkarzy a kto wejdzie np 1 raz tutaj na forum i mu się spodoba bo np dużo dobrych artykułów jest itd to już będzie tutaj wchodził i zostanie i tak jest wszędzie na każdym innym forum o rożnych tematykach. Nie zgodzę się ze powinny być działy sprowadzone do minimum ponieważ jak każde forum musi być przejrzyste żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie ale tutaj żeby coś znaleźć trzeba się oszukać i to długo to jest minus. Niestety nie zrobię banera ponieważ nie zajmuje się grafiką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś

Napisz na e-mail: 1. jakie ewentualnie zmiany do ulotki, 2. jeśli posiadasz plik graficzny LOGA to proszę o wysłanie (ten ze strony ma zbyt małą rozdzielczość), 3. zdjęcia do ulotki w pełnym rozmiarze (z galerii również zbyt mała rozdzielczość), 4. podaj nr corela jaki używasz. Zrobię poprawki i wyślę Ci gotowy plik ulotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że warto umieścić na plakacie adres naszego forum w bardziej widocznym miejscu. W tej chwili jest skończona ilość na dole ulotki i jeden na logo PSW. Jak karteczki na dole się skończą to potencjalny użytkownik może mieć problemy z odnalezieniem adresu.

Dodatkowo mam jeszcze jedno pytanie, czy ten szczupak jest złowiony na Podkarpaciu? Jak nie, to ja osobiście umieścił bym tam coś z naszych okolicznych wód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie to jest takie zeby zamiast szczuaka cos innego dac :) tak jak w/w a co innych zdjec to pierwsze bym zostawil a drugie bym dal inne np jakis krajobraz ktoregos lowiska ( a nie piwko le... :) ) a ten napis zeby byl widoczny to mozna go umiesci na samej gorze i na samym dole pod napisalem dolacz do nas naprawde warto. lub tylko na samym dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłbym drugi wers "Portal Wędkarzy z Podkarpacia" a co jak ktoś nie jest z Podkarpacia? Jeżeli tylko odwiedza nas w trakcie urlopu albo chce być z nami a nie jest stąd? Wstawiłbym w to miejsce domenę serwisu aby była widoczna, jak ktoś słusznie zauważył gdy skończą się karteczki do oderwania. Szczupak faktycznie nie jest nasz, jest szwedzki. Można w to miejsce dać sandacza Oktawiana czy Andrzeja, chodź nie wiem czy ludzie nie pomyślą, że to foto-shop takie to wielgachne ryby. Środkowe zdjęcie też można usunąć i dać kolejną rybkę ale już innego gatunku. Nic bardziej nie wabi oczu jak okazała ryba, no chyba, że goła baba.

Poza tym brakuje przecinków w poszczególnych wersach.

Generalnie bardzo dobra robota!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze małe pytanko jaki format będzie miała ulotka ( A4; A5; A6 ??) to będzie decydowało o ilości tekstu i ilości zdjęć. Mała ulotka mały tekst, małe zdjcia czym więcej elementów na takiej ulotce tym mniej czytelna, a czym mniej czytelna, tym mniej będzie zachęcać do "lektury". Na necie to fajnie wygląda, gorzej jak się to wydrukuje, ten projekcik jest na A4 będzie również czytelny na formacie A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.