Skocz do zawartości

Mundial;-)


rybka

Mistrzem świata zostanie  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrzem świata zostanie

    • Hiszpania
      6
    • Holandia
      9
    • Niemcy
      3
    • Urugwaj
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Hej chłopaki:-) Zbliża się święto piłki - ciekawa jestem ilu jest TU - na forum - kibiców nogi?... I komu będziecie kibicować na tych Mistrzostwach?...

Ja mogę tylko napisać komu NIE będę kibicował - naszym przyjaciołom NIEMCOM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie Włochom, takiego przykładu pajacowania i braku fear play ciężko znaleźć w innej drużynie. To kopanie, plucie, łokcie jak sędzia nie widzi i teatralne upadki jak widzi są żenujące. Jak przypominam sobie Materaca w półfinale LM czy Tosta w Finale Pucharu Włoch to ręce opadają. Poza tym jak można lubić drużynę w której biega jedenastu typa i każdy ma dziwniejszą fryzurę od drugiego bądź szalik na szyi? Na pewno nie Niemcom, Francuzom, Brazylijczykom, Portugalczykom i generalnie wszystkim faworytom. Kraje afrykańskie to może być to.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy rzeczywiście Holandię w roli faworyta upatrujecie??... ;-)

Ależ Rybko w pierwszym poście pytałaś o to komu będziemy kibicować, a nie kogo widzimy faworytem. Bo na przykład takim Niemcom pewnie nikt nie będzie kibicował ale zawsze się trzeba z nimi liczyć na takich imprezach.

Ja lubie oglądać Brazylię oraz wszystkie "egzotyczne " drużyny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Rybko w pierwszym poście pytałaś o to komu będziemy kibicować, a nie kogo widzimy faworytem. Bo na przykład takim Niemcom pewnie nikt nie będzie kibicował ale zawsze się trzeba z nimi liczyć na takich imprezach.

Ja lubie oglądać Brazylię oraz wszystkie "egzotyczne " drużyny .

he, he ;-) o.k. To może troszkę zmienię - komu będziecie kibicować, a kogo upatrujecie w roli faworyta?;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Świetne te mistrzostwa - bo takie nieprzewidywalne:D podoba mi sie, że tzw. murowani faworyci kolejnych meczów okazuja sienimi nie byc;-) Cieszy mnie np. postawa Meksykanów wobec Francuzów - mina Raymonnda Domenecha po końcowym gwizdku w tym meczu:bezcenne:D:D I dobrze też, że Anglicy tez "dostaja po tyłku";-) A jeszcze lepiej, że nasi "przyjaciele z za miedzy" Niemcy "dostali po nosie";-)))) Ogolnie - bardzo miło oglada mi sie wiekszość tych meczy;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Jeszcze Włochom żeby ktoś portki skopał. Szkoda że te wyniki nie padły w fazie pucharowej.

Spoko;) Przecież Włosi niedługo z Nową Zelandią grają;-))) Na tych mistrzostwach wiele rzeczy sie dzieje, wiec prawdopodobna jest jakas "wtopa" nawet Włochów:D osobiście licze na tego typu sensacje:D I mozna byłoby nawet chyba zarobić na tych nieoczekiwanych wynikach;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój głos okazał się proroczy Rybko.

A Brazylii akurat kibicuję Bogol :P

WKS jednak to nie Szwajcaria;-))))) Więc Brazylijczycy poradzili sobie, ale jeśli trafią na Szwajcarów np. w fazie pucharowej (jak to brzmi - Szwajcarzy w fazie pucharowej:D:D ) to wtedy wszystko jest możliwe:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andre do Brazylii nic nie mam , myślałem bardziej o jakiejś niespodziance , ale się nie udało . Miałem kibicować Brazylii ale nie ma Ronaldinho w składzie to się na nich pogniewałem a bardzo cenie tego gościa . Może dzisiaj Hiszpania znowu da ciała !!!

Edytowane przez Bogol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.