Skocz do zawartości

Lakier


VeJeK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ma ktoś może na sprzedaż lakier Poliuretanowy ? taki żeby nie rozpuszczał farb plakatowych :)

Chciał bym pomalować tym lakierem woblerki które zostały pomalowane plakatówkami :)

Chyba że jest ktoś kto chciał by się złożyć na pół po 20zł na 1L lakieru (domalux?) poliuretanowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23zł za 330 ml to tak średnio :)

Podobno lakier trochę lipny, bo szybko wysycha (żeluje) .

Domalux clasic jest za 40zł na 1L więc to się bardziej opłaca :)

Zobaczę może ktoś się znajdzie , żeby się złożyć . jak nie to pewnie kupie sam 1L za 40zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harzlak wcale nie jest lipny. Lepszy od domaluxu.

Myślisz że drogo?Dasz 40zł za domalux i zużyjesz może ćwiartkę,resztę wyrzucisz. Nawet rozlewając do małych słoików nie wykorzystasz całości bo Ci z żeluje. Chyba ze pomalujesz parkiet. Mi osobiście nigdy nie udało się zużyć całej puszki, mimo że produkuję woblery i trochę tego lakieru zużywam.

Wybór należy do Ciebie. My tylko doradzamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Wiem Wiem Że doradzacie :)

Szanuje każdego wypowiedź :)

Tak teraz pomyślałem ,Pewnie kupie tego Harzlak, nie mam 40zł na domalux a nikt raczej się nie złoży :)

Tylko trochę daleko mam Do MultiFarbu , może mieszka ktoś Blisko i by mi zakupił ,a nad wodą można by było się rozliczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, przejdz sie po Siemieńskeigo i Kochanowskiego -po tych skałdach budowlanych i sklepach z listewkami, deskami itp rzeczami - w którymś na pewno widziałem -ze meili.

PS. widze że ty jednak ciągle eksperymentujesz -najpierw mucha, pozniej grunt, teraz produkcja woblerów - w końcu skonczysz na trolingu albo polowach morskich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha :)

Nie już można powiedzieć że koniec eksperymentów :)

Mam 2 feedery spina i bata 4m . I przy tym zostaje . W planach jeszcze tylko bat 6-7m ,ale to już później :)

Mieszkam na siemieńskiego i Przeszedłem się 2x po wszystkich sklepach itp itd . Jedyne co jest to Domalux Clasic silver 1L za 40zł . I tylko Tyle . Nic więcej nie mają ,żadnych innych lakierów poliuretanowych .

Jedyne co zostaje To multifarb ,no ale daleko mam dla tego może ktoś kto mieszka bliżej mógł by mi kupić a potem się spotkać nad wodą i kasę bym oddał :)

Ps. (jak to niektórzy z forum mówili że będę żałował) Wgl nie żałuje że sprzedałem muchę :) Ale to tak Tylko napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.