Skocz do zawartości

Stolik wędkarski.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie planuje kolejny zakup. Tym razem stolik na ryby. Nie chce żeby to był taki mały taboret, a raczej normalny nie za duży stolik o wymiarach powiedzmy 30 szerokość, długość 50 wysokość powiedzmy 60 cm. Oczywiście wymiary mogą się różnic. Chodzi o to bym mógł też coś zjeść na stoliku. Fajnie by było jak by miał regulowane nogi jak np. w łóżku elektrostatyka. Macie jakieś propozycje? Jakich stolików wy używacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj na programie TVR „Historia z haczykiem” widziałem taki oto stolik karpiowy.

STOLIK KARPIOWY PUDEŁKO SKRZYNKA 47x30x47cm MIKADO (3521511509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Powiem wam że świetna sprawa i bardzo mi się to spodobało. Tamto co prawda było firmy NASH z takim futerałem (walizką) na ten stolik ale wygląda to tak samo jak to podane przeze mnie. Pełno pudełek i przegródek, pianka na przypony jak w piórniku oraz z przodu takie zawieszki do wieszania gotowych przyponów. Z boku do pojemnika można nalać wody i sprawdzać sobie przypon włosowy. Po zamknięciu pokrywy służy jako zwykły stolik. Świetna sprawa bo ja na razie upycham wszystko po różnych pudełkach w torbie, a tu by było wszystko pod ręką. Czy ktoś z was ma może coś takiego? Wiadomo że można nalać sobie wody do wiaderka, kupić kilka pudełek i wsadzić je choćby do reklamówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako że sam miałem niemały problem z decyzją czy kupić ten stolik opiszę go dla innych zwłaszcza, że na Internecie jest tylko jedno zdjęcie tego stolika i to dosyć niewyraźne. Stolik robi dobre wrażenie i najważniejsze jest to produkt Polski ( nie Made In China). Wymiary tego stolika podane przez producenta to:

-47 cm szerokość, a według mnie 49 cm

-30 cm długość, a według mnie 32 cm

-14 cm wysokość po złożeniu, której nie podaje producent

-47 cm maksymalna wysokość blatu stołu.

Dodatkowo dodane są przegrody regulowane chyba 4 małe i 2 duże oraz 3 pudełeczka z różnymi wielkościami przegródek. Stolik jest stabilny jednakże maksymalne obciążenie, jakie można na nim postawić to według mnie około 12 kg. Powyżej tego ciężaru nóżki opadają. Jednak po lekkiej przeróbce kładę 15 kg i nic się nie dzieje. Plastik nie jest tak zielony jak na zdjęciu. Złudzenie wywołane przez lampę błyskową. Ogólnie bardzo dobry zakup jednak jedna sprawa mi nie pasuje. CENA, która jest za duża. Jest to tylko skrzynka na nogach z regulowanymi przegródkami. Bardzo fajna jest szuflada na przypony włosowe. Weszło mi około 20 przyponów ( wszystkie z piórnika). Fajnie mieści mi się do torby Daiwa Infiniti, z której wywaliłem skrzynkę narzędziową za 35 zł. Ja jestem zadowolony z zakupu i nie szkoda mi tych 240 zł. Wszystko mam pod ręką i mogę używać tego jak zwykłego stolika ( np.: do picia wódeczki). Polecam komuś, kto ma dość szukania czegoś po torbie i pudełkach i chce sobie kupić stolik.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Dominik18king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich nie chciałem zakładać nowego tematu więc napisze to w starym. Z racje tego, że powoli przymierzam się do zakupów na nowy sezon mam do Was pytanie. Chciałbym zakupić stolik nie jakieś cudo tylko zwykły stolik na którym mogłbym położyć pudełko z przynętami, jakąś puszkę, telefon czy jakieś inne drobiazgi. Znalazłem na allegro 2 stoliki i tu moje pytanie czy ktoś z Was używa któregoś z nich:

STOLIK BIWAKOWY DAIWA MISSION BIVVY TABLE DMBT1 (3820529139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

STOLIK KARPIOWY MISTRALL 60x30 + GRATISY - NOWOŚĆ (3795030205) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Gdzieś wyczytałem, że ten Mistrall to jakieś tworzywo natomiast Daiwa to podobno aluminium ale wydaje mi sie ze może się wiginać. Plusem napewno jest to że ma futerał.

Dodam jeszcze tylko, że głównie łowię na Feeder, Bat. Jeżeli to możliwe proszę o jakieś opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch podanych przez Ciebie bardziej jestem za Mistrallem. Po pierwsze wyżej się go da ustawić, a to według mnie bardzo ważne. Po drugie ma przegródki a daiwa to tylko kawałek blachy. Ustawisz nie równo i wszystko Ci będzie po nim latać. Ciężko będzie ustawić równo no chyba, że masz poziomicę na rybach. Co do futerału, fajny dodatek, który przemawia za daiwą. Jeśli stolik będzie służył tylko i wyłącznie do wyłożenia wszystkich pudełek możesz wziąć Daiwe. Chodź 27 cm to bardzo nisko.

P.S. Weź sobie linijkę i przystaw przy sobie 27 cm i 35cm. Zobacz, co ci odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje i wiadomo, że chyba nikt nie lubi sięgać "na ziemię" po przynęte jeżeli może mieć pod ręką. Daiwa wydaje mi się, że może się wyginać bo jak sam powiedziałeś to tylko kawałek blachy. Mistrall ma przegrody i to jego plus. Jak dla mnie to ten futerał niema znaczenia ponieważ wystarczy kawałek dobrego materiału i można zrobić go sobie samemu.

Dzięki za opinie i czekam może wypowie się ktoś jeszcze kto posiada coś na wzór tego Mistralla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam stolik tylko, że marki JAXON i chwalę sobie go za dwie cechy jakie posiada: po pierwsze lekki, po drugie idealnie mieści mi się do złożonego fotela Elektrostatyka,, tak więc odpada temat pokrowca i transportu na łowisko. Po prostu chowam go do wnętrza fotela razem z koszem podbieraka. Bardzo przydatna rzecz na rybach, dla mnie ostatnimi czasy niezbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka zdjęć stolika. Jedno mogę o nim na pewno powiedzieć. To był bardzo dobry zakup. Nie mówię tego, bo ja mam ten stolik i dlatego jest najlepszy. Po prostu uważam, że jest bardzo przydatny. Do tej pory miałem wszystko w torbie i pudełkach i jak mi coś było trzeba to był problem, a teraz tak jak sam zauważyłeś wszystko jest pod ręką. Sprzedałem nawet piórnik karpiowy na przypony. Stolik może stać na deszczu i nic się do środka nie naleje. Jedyny minus to cena. Ja na pewno go nie sprzedam do póki będę jeździł na karpie i polecam każdemu karpiarzowi. Jak już pisałem widziałem go w „ Historia z haczykiem” i bardzo mi się spodobał.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.