Jump to content

Ubrania wędkarskie jesienno-zimowe.


geo

Recommended Posts

Panowie potrzebuje porady.Mam w planach zakup odzieży na późno jesienne połowy.Jeśli chodzi o mnie to pewnie pociągnę do grudnia.Więc chodzi mi o ekstremalne ale i komfortowy strój.Potrzebuje forumowicze porady najlepiej przetestowanych na własnej skórze.

Link to comment
Share on other sites

Geo za takie ceny to wpadnij do Alpmara na osiedlu bo chyba sklep likwidują i mają upusty może coś fajnego wyhaczysz. Specyfika pogody w górach jest dość podobna nad wodą w jesiennej porze.Ja w tamtym roku fajną kurteczkę kupiłem za nie duże pieniądze z firmy MILO przeznaczona do spinaczki skałkowej, ciepła cienka i nie przemakalna, a te produkty JAXON to takie pierzyny niewygodne. Także idż i się targuj:)

Link to comment
Share on other sites

Proponuję abyś przejrzał propozycję Norfinu.Sam przymierzam się do zakupu czegoś dobrego na jesienno - zimowe rybki i coraz bardziej ta własnie marka chodzi mi po głowie.Miałem okazję obejrzeć kilka ciuchów tej firmy (Karina w Rzeszowie) i powiem szczerze ,że przypadły mi do gustu...no może poza ceną:D.Fajne materiały ,świetne wykonanie i przede wszystkim funkcjonalność...Tylko te ceny... Ale myślę ,że rynek sam je zweryfikuje i często szukając wyprzedaży można coś fajnego trafić.Nowy sezon jesienno - zimowy już blisko a więc wchodzą do oferty wielu sklepów różne nowości - ceny starszych czasami idą ostro w dół...Np.

NORFIN Komplet zimowy THERMAL GUARD roz. XXL (3556719037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

NORFIN - Ultimate protection

Katalogi :

http://www.carrum.pl/katalog/katalog%20norfin%20pl%202012_2013.pdf

http://www.carrum.pl/katalog/norfin%20new2014.pdf

Proponuję poszukać uniformu,który da się "rozebrać" na kilka części a poszczególne jego elementy można wykorzystać w sezonie wiosenno- jesiennym...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy