Skocz do zawartości

Ubrania wędkarskie jesienno-zimowe.


geo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje porady.Mam w planach zakup odzieży na późno jesienne połowy.Jeśli chodzi o mnie to pewnie pociągnę do grudnia.Więc chodzi mi o ekstremalne ale i komfortowy strój.Potrzebuje forumowicze porady najlepiej przetestowanych na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geo za takie ceny to wpadnij do Alpmara na osiedlu bo chyba sklep likwidują i mają upusty może coś fajnego wyhaczysz. Specyfika pogody w górach jest dość podobna nad wodą w jesiennej porze.Ja w tamtym roku fajną kurteczkę kupiłem za nie duże pieniądze z firmy MILO przeznaczona do spinaczki skałkowej, ciepła cienka i nie przemakalna, a te produkty JAXON to takie pierzyny niewygodne. Także idż i się targuj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję abyś przejrzał propozycję Norfinu.Sam przymierzam się do zakupu czegoś dobrego na jesienno - zimowe rybki i coraz bardziej ta własnie marka chodzi mi po głowie.Miałem okazję obejrzeć kilka ciuchów tej firmy (Karina w Rzeszowie) i powiem szczerze ,że przypadły mi do gustu...no może poza ceną:D.Fajne materiały ,świetne wykonanie i przede wszystkim funkcjonalność...Tylko te ceny... Ale myślę ,że rynek sam je zweryfikuje i często szukając wyprzedaży można coś fajnego trafić.Nowy sezon jesienno - zimowy już blisko a więc wchodzą do oferty wielu sklepów różne nowości - ceny starszych czasami idą ostro w dół...Np.

NORFIN Komplet zimowy THERMAL GUARD roz. XXL (3556719037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

NORFIN - Ultimate protection

Katalogi :

http://www.carrum.pl/katalog/katalog%20norfin%20pl%202012_2013.pdf

http://www.carrum.pl/katalog/norfin%20new2014.pdf

Proponuję poszukać uniformu,który da się "rozebrać" na kilka części a poszczególne jego elementy można wykorzystać w sezonie wiosenno- jesiennym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.