Skocz do zawartości

Przynęty, zanęty - karpiowate


bartlek

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że następny inteligent dołączył do Nas :)

Jak byś nie zauważył mój post dotyczy wypowiedzi Piotrka a nie Mateusza.

A tam zamiast wprost napisać że jest testerem firmy to pisze że jest dość mocna związany z nią.

Nie wiem po co takie zabiegi ale dzięki temu przypomniałem sobie zabawną historię parę lat temu w rynku na imprezie.

Bawiłem się z pewną dziewczyną dość długo i w końcu podszedł do mnie jakiś chłopak i zapytał się czy mogę już z nią nie tańczyć.

Na pytanie dlaczego i czy może jest jego dziewczyną odpowiedział że NIE ale jest z nią blisko :D

Dziękuję dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wkładać kija w mrowisko i nie chcę aby to było w ten sposób odbierane ale mam pytanie : Co ma wspólnego rozpadanie się kulek do ich świeżości lub jak kto woli czasu suszenia?Kulki robię od ponad 10 lat ale tej zależności jeszcze nie poznałem.

Świeże kulki przy małej ilości spoiwa i drobnej frakcji, zdarza się że przy nęceniu kobrą pękają. suszenie powoduje twardnienie. Tym samym mniej podatna na rozpadanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz chcę Cie zmartwić.

Nie jestem testerem TTCarp. Jeśli jesteś tak ciekawski (ciekawość to pierwszy stopień do piekła) i nie rozumiesz określenia "mocno związany" to proszę bardzo. Jestem członkiem TEAMU TTCarp i osobą współodpowiedzialną za ogólne tworzenie firmy.

W przeciwieństwie do Ciebie z grzeczności POZDRAWIAM i życzę luźniejszego spojrzenia na świat, a jeśli masz prywatne problemy to zapraszam do rozmowy osobistej (telefon, spotkanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że następny inteligent dołączył do Nas :)

Jak byś nie zauważył mój post dotyczy wypowiedzi Piotrka a nie Mateusza.

A tam zamiast wprost napisać że jest testerem firmy to pisze że jest dość mocna związany z nią.

Nie wiem po co takie zabiegi ale dzięki temu przypomniałem sobie zabawną historię parę lat temu w rynku na imprezie.

Bawiłem się z pewną dziewczyną dość długo i w końcu podszedł do mnie jakiś chłopak i zapytał się czy mogę już z nią nie tańczyć.

Na pytanie dlaczego i czy może jest jego dziewczyną odpowiedział że NIE ale jest z nią blisko :D

Dziękuję dobranoc :)

Pisząc "mocno związany", Dla mnie logiczne jest,że ma coś wspólnego z firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio na tym forum panuje atmosfera... temat był o kulkach, zapytałem, dostałem odpowiedź nagle ktoś wchodzi i jakieś jazdy... Strach się o coś pytać lub polecać bo zaraz dostanie łatkę że tester albo że reklamuje jakąś firmę . Panowie więcej luzu naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeże kulki przy małej ilości spoiwa i drobnej frakcji, zdarza się że przy nęceniu kobrą pękają. suszenie powoduje twardnienie. Tym samym mniej podatna na rozpadanie:)

Ciekawa interpretacja i to by potwierdzało spostrzeżenia @jogo odnośnie ilości kulek w 1 kg ale pewnie nie ma za wiele firm ,które mają w ofercie kulki suche,mówię o sprzedaży seryjnej.Ja jednakmam swoją teorię ale pozostawie ją dla siebie.

Wszystkim biorącym udziała w dyskusji przypominam o temacie wątku,zasadach oraz Regulaminie naszego portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio na tym forum panuje atmosfera... temat był o kulkach, zapytałem, dostałem odpowiedź nagle ktoś wchodzi i jakieś jazdy... Strach się o coś pytać lub polecać bo zaraz dostanie łatkę że tester albo że reklamuje jakąś firmę . Panowie więcej luzu naprawdę...

Dokładnie Michale, tylko niektórzy ludzie maj coś do powiedzenie,ale nie potrafi powiedzie tego prosto w oczy.A jest forum.

Do tego ludzka zazdrość i zawiść!!! I gotowe Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem testerem TTCarp. Jeśli jesteś tak ciekawski (ciekawość to pierwszy stopień do piekła) i nie rozumiesz określenia "mocno związany" to proszę bardzo. Jestem członkiem TEAMU TTCarp i osobą współodpowiedzialną za ogólne tworzenie firmy.
Hmm, członek Teamu TTCARP... to faktycznie zmienia postać rzeczy. Chociaż nie powiem ale do tej pory myślałem że Team jakiejś firmy karpiowej jest właśnie od testowania jej produktów ale mogę się mylić w końcu jestem tylko zwykłym wędkarzem łowiącym karpie...

A jeżeli chodzi o luźniejsze spojrzenie na świat to uwierz mi staram się i wiesz co... świat jest ok tylko ludzie to ***** :)

Rozmowa ? bardzo chętnie jeżeli będziemy mieli o czym porozmawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio na tym forum panuje atmosfera... temat był o kulkach, zapytałem, dostałem odpowiedź nagle ktoś wchodzi i jakieś jazdy... Strach się o coś pytać lub polecać bo zaraz dostanie łatkę że tester albo że reklamuje jakąś firmę . Panowie więcej luzu naprawdę...

Dokładnie. Kolega zapytał, więc uzyskał odpowiedź. Od razu zaznaczyłem, że używam od początku sezonu i TESTUJĘ. To znaczy, że znam ten produkt. Wyraziłem swoją opinię na temat produktu, konkretnie do Michała82. Chciałem koledze pomóc, w doborze przynęty i gwarantuję, że jeżeli wybierze dobrze łowisko i posypie futrem TTCarp to złowi rybę!

Ale obywatele @kubus i @Szpilka musieli w tym wszystkim znaleźć sensację i doszukać PROBLEMU którym było to, że napisałem że testuję a nie "jestem testerem":confused: i kolejny strzał to to, że Piotrek nie napisał że jest testerem tylko jest związany z firmą. Panowie gratuluję. Wróżę wam pracę w Fakcie, czy pudelku. Tam też wyszukują podobnych sensacji. Poczytajcie, jak wyglądał by temat bez tych "Błyszczących" wypowiedzi...

A jeśli chodzi o przypadek kolegi @jogo i rozsypujących się kulek, to w ramach rekompensaty wyślę mu taką ilość kulek, jaką zakupił "felernego" towaru. I gwarantuję, że w kilogramie będzie kilogram i ani jedna kulka się nie rozsypie. @jogo odezwij się na PW albo na moim Facebooku w tej sprawie.

Dziwny trend ostatnio tutaj zapanował:

-Jeżeli ktoś chce komuś pomóc i doradzić - pozjadał wszystkie rozumy i robi z siebie "super-karpiarza"

Mniej żółci Panowie życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa interpretacja i to by potwierdzało spostrzeżenia @jogo odnośnie ilości kulek w 1 kg ale pewnie nie ma za wiele firm ,które mają w ofercie kulki suche,mówię o sprzedaży seryjnej.Ja jednakmam swoją teorię ale pozostawie ją dla siebie.

Wszystkim biorącym udziała w dyskusji przypominam o temacie wątku,zasadach oraz Regulaminie naszego portalu.

Do czego pijesz? Do tego że Tomek oszukuje klientów sprzedając mokre kulki, żeby zdobyć na wadze? Ile zaoszczędzi? 10 kulek? Widziałeś te produkty? Zapraszam: w sklepie wędkarskim Leader na półce leżą produkty TTCarp, są wysuszone, weź na wagę i sprawdź czy w kilogramie jest kilogram.

Chyba logicznym jest, że posiadając firmę Tomek dba o to, żeby jego produkty były świeże. Jeżeli ktoś zamawia kulki bezpośrednio i potrzebuje je "na już", to proces suszenia musi być skrócony, bo klient dzwoni, bo klient jedzie na ryby i musi mieć...

Pewnie powiesz, że można dużo wcześniej przygotować odpowiednią ilość produktu. Pewnie, że można. No ale oczywiście później płacz: bo stare, bo zleżałe...

Jeżeli nie jest to ta teoria, to zapraszam podziel się nią :)

A ja Ci życzę w końcu prawdziwej 20

Chyba że kręci Cię łapanie wciąż tej samej ryby i "puste" nakręcanie swojego rekordu

No chyba że Eliasz to max Twoich umiejętności to sorry

No to już wiadomo o co jest ten cały żal :) heheh

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jedną ,jedyną osobą na tym forum ,która zadaje pytania i sama sobie udziela odpowiedzi.To jaką mam teorię na ten temat ,to pozostaje moją sprawą i właśnie DLATEGO ,że nie miałem tych kulek w ręce nie będę pisał o tym na forum. Wydając recenzję o produktach firmy dla której jesteś testerem i NIE PODAJĄC tego faktu w jasnej i czytelnej formie o jaką firmę chodzi,stawia w złym świetle wiarygodność Twojej opinii.To są podstawowe zasady marketingu.Jesteś testerem dla firmy a nie po to aby reklamować produkty.To firma powinna wyciągać wnioski z Twoich testów i o tym informować swoich klientów poprzez reklamę i promocję.Chcesz reklamować i zachęcać do określonego produktu?OK. Ale zwracaj uwagę również na krytykę a nie patrz tylko na czubek własnego nosa!

Pomimo,że ta dyskusja obrała niewłaściwe tory ,ja w następnym sezonie postanowiłem wypróbować kilka produktów tej marki i niebędąc z nią w jakikolwiek sposób związany,rzetelnie o tym poinformować:)...Bez względu na wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odpowiedź na pytanie kolegi, czy ktoś używał produktów tej firmy jest REKLAMĄ, to ja to zostawię bez odbioru @rapalo :)

To jaką mam teorię na ten temat ,to pozostaje moją sprawą i właśnie DLATEGO ,że nie miałem tych kulek w ręce nie będę pisał o tym na forum.

Ale już ją wyraziłeś :)

Ale zwracaj uwagę również na krytykę a nie patrz tylko na czubek własnego nosa!

Jaką krytykę? Taką, że ktoś nie potrafi zrozumieć pisanego tekstu? Wyraźnie napisałem, że używam i testuję. Jak miało to wyglądać? "Dzień dobry, jestem Mateusz Preisner zamieszkały: xxx zajmuję stanowisko testera TTCarp w czym mogę Ci pomóc"?:D

Pomimo,że ta dyskusja obrała niewłaściwe tory ,ja w następnym sezonie postanowiłem wypróbować kilka produktów tej marki i niebędąc z nią w jakikolwiek sposób związany,rzetelnie o tym poinformować:)

Połamania;)

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisałem, że używam i testuję.

Takim tokiem rozumowania to to forum jest pełne testerów różnych firm.

Zwrotów typu np. "kupiłem potestuje i zobaczymy co dalej" - parę postów poniżej ktoś pisze o wędkach Starbaits. - czyli co? W/g twych wyjaśnień należy rozumieć że jest testerem firmy Starbaits.

Ktoś napisał, "używam żyłki Prologic, potestuję sezon" = tester firmy Prologic.

Tak, przy poście opisującym produkty tej firmy wystarczyło napisać, że testujesz jej produkty bo jesteś jej testerem i było by to uczciwe postawienie sprawy. Tematu by nie było.

A tak na pomoc musiałeś wezwać kolegę i "Gala Anonima".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakaś sensacyjka Panie...Kubuś?

Bo jeżeli mnie oczka nie mylą, to temat nazywa się: Przynęty, zanęty - karpiowate a nie interpretacje, czy ktoś się przywitał, oraz "Jak nazwać się na forum".

PS. Dobrze wiesz, kto jest zarejestrowany pod nickiem TTcarp, więc po co te wywody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.