Skocz do zawartości

Spro red arc 10400


kriko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was pytanie może ktoś z was wie gdzie mozna dokupić śrubkę blokująca korbke w tym kolowrotku? Dziś ja zgubilem nad Wisla, a szukanie jej to byla jak igla w stogu siana. Sam nie wiem jak nie zakręciłem jej po wyjęciu kolowrotka z pokrowca:( Byłbym wdzięczny za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrubex to raczej do pługa robi śruby a nie do kołoworotków:) fakt red arc'iem można orać ale to chyba nie to samo:D

Co prawda nie bardzo kojarzę która śrubkę zgubiłeś ale ..

Z doświadczenia - szukał bym śrubek w sklepach typu castorama albo jakiś specjalistycznych budowlanych albo elektrotechniczny. Czasem dobrze wyposażone są serwisy AGD - zależy gdzie mieszkasz. W Dębicy tez jest jakiś polecany spec od naprawy kołowrotków ...

Na jerkbait albo na shrapdrakersach ostatnio ktoś ofiarował całego reda na częsci - tylko nie kojarzę jaki rozmiar.

Jak nic nie dobierzesz -daj jakies ogłoszenie na innych portalach. A i serwis o którym pisze Apioo ma dobre opinie i jest pomocny - może maja takie cudo i podeślą za friko albo drobna opłatę -czasem tak robią -kiedyś ściągałem osłonę i sprężynę kabłonka dla kolegi.

Moja rada -nie wkręcaj żadnej śróbki na siłe, nawet pół siły. Często w kołowrotkach używają śrubek z gwintem 1/2 lub 1/4. Ja przez chęć naprawienia na szybko i posiadana siłę musiałem kiedyś gwintować kołowrotek na inny rozmiar bo zjechałem gwint - a tylko delikatnie obróciłem śrubokrętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 lata temu Red spadł mi na chodnik i pękła przekładnia. Zamówiłem u Filipa H. (serwisant Experta: 603 800 519). Podobno potem coś się pozmieniało i nie chcieli sprzedawać części. Nie wiem czy ten kom. jeszcze będzie aktualny ale spróbuj uprościć.

OK dzieki jutro będe probował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki jutro będe probował ;)

Dowiedziałeś się coś ? Sam bym zamówił jedną cześć do SPRO, a może ktoś z Was posiada niesprawny młynek SPRO Red,Blue/ZAUBER w dowolnym rozmiarze i posiada element który mnie interesuje, chętnie odkupię, ze zdjęcia wiadomo myślę o co chodzi ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.