Skocz do zawartości

Zbiornik "ZEK" w Ostrowie k/Przemyśla


Miko

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jadąc do Przemyśla wstąpiłem na chwilę nad wodę w Ostrowie żeby zrobić parę fotek.Zalew składa się z dwóch zbiorników, zbiornik nr 1 większy na którym można używać środków pływających bez silników i zbiornik nr 2 mniejszy na którym jest całkowity zakaz pływania.Jeżeli chodzi o dostęp do wody to jest bardzo dużo stanowisk, praktycznie na całej długości można znaleźć coś dla siebie.Woda jak na ostatnie miesięczne opady kryształ,z dojazdem też nie ma problemów.Związku z tym mam kilka pytań do kolegów którzy tam łowili a więc:

- jakie są głębokości na tych zbiornikach

- jakich ryb mogę się tam spodziewać

- na którym zbiorniku lepiej wędkować

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj z kolegami wybraliśmy się na zbiornik w Ostrowie.Z racji tego że wędkowaliśmy tam dopiero pierwszy raz, mieliśmy trochę utrudnione zadanie bo nie znaliśmy łowiska i nie bardzo wiedzieliśmy gdzie mamy się rozbić.Na dobry początek jeszcze nie zdążyliśmy rozpakować sprzętu z samochodu , a już mamy kontrole z PSR:eek:Celem naszej wyprawy było łowienie z gruntu i federek.Woda w zbiorniku kryształ,pogoda dopisała, ale rybki nie bardzo chciały z nami współpracować, udało mi się złapać tylko leszcza na 46 cm który skusił się na kulkę. Koledzy mieli troszkę mniej szczęścia i złapali tylko po wzdrędze.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu ( w sobotę) na tym zbiorniku odbyły się zawody wędkarskie o puchar wójta gminy Dubiecko. Zawodników było 25, pogoda idealna, rybki nie brały. Złowiłem dwa płocie, co dało mi 1 miejsce w juniorach, a jakbym należał do seniorów to zajął bym 8 miejsce. Wygrał jakiś pan co złowił dwa przyzwoite leszczyki i parę okoni. Zawody bardzo sympatyczne, może ktoś brał w nich udział?:D

Edytowane przez Rimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złowiłem dwa płocieD

Pisze się ZŁOWIŁEM DWIE PŁOCIE !!!

Mój apel do młodzieży piszącej na tym forum, droga młodzieży piszcie po polsku bo płakać się chce jak czytam takie posty. Dodatkowo chciałem nadmienić ,że to forum czytają ludzie nie tylko z Podkarpacia i czytając takie wypociny wyrabiają sobie błędną opinie o naszym województwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój apel do młodzieży piszącej na tym forum, droga młodzieży piszcie po polsku bo płakać się chce jak czytam takie posty. Dodatkowo chciałem nadmienić ,że to forum czytają ludzie nie tylko z Podkarpacia i czytając takie wypociny wyrabiają sobie błędną opinie o naszym województwie.

@nug to jeszcze nic,poczytaj posty @emila a zapłaczesz:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj jadąc do Przemyśla wygospodarowałem jedną godzinkę i wstąpiłem nad Zalew w Ostrowie. Czasu na wędkowanie nie było za wiele, ale i tak udało się złapać szczupaka na około 50 cm. Jeżeli pogoda wytrzyma do soboty, to prawdopodobnie odwiedzę ten zbiornik z moim pływadełkiem.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam. Właśnie wróciłem z dwu dniowej zasiadki na karpia. Pogoda nawet dopisała, woda na zbiorniku "kryształ", ja osobiście nie spotkałem się z taką czystą wodą na innych zbiornikach. Jeżeli chodzi o połowy, to "Wielka Kiszka":( totalne zero brań.:mad: Przed odjazdem, przespacerowałem się brzegiem zbiornika i popytałem trochę miejscowych wędkarzy o wyniki i potwierdzili że przez ostatnie dni, ciężko cokolwiek złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Widze, że od dłuższego czasu żadnych wieści z Ostrowa, a sporo tam wędkarzy dzisiaj widziałem, wiec może ja sie pochwale:D

Śliczne tłuściutkie okonie (~1kg) czyhają na błystki w zbiorniku nr 2 :)

Założyłem swojego "diabołka" i już w drugim rzucie pierwsze branie, niestety czmychnął tuż przy brzegu.

Trzeci rzut i już pierwszy pasiasty tłuścioszek na koncie. W sumie wyjąłem 5 (jednego chyba dwa razy) w przeciągu 30 minut a drugie tyle nie udało mi się zaciąć:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam. Cały sezon 2012 wędkowałem na żwirowni w Ostrowie i przyznam że ryba tam jest :) Choć za wędkowanie zabrałem się właśnie rok temu to udało mi się tu złapać swoja życiówkę :)

na zbiorniku nr 1. złapałem szczupaka 110cm na 11cm kopyto oraz okonia 44cm na woblera

na zbiorniku nr 2 parę sandaczy w tym największy miał miał 60cm.

Jeżeli ktoś jest chętny to można się wybrać pospinningować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięto zbędny cytat

Witaj. Bardzo dużo tam miejsca nawet na kilka namiotów :) za białą rybą tam nie chodzę bo tylko spinninguję ale jest jej tam ponoć sporo. Byłem porzucać tydzień temu to do zbiornika nr 2 nie miałem co podchodzić bo było dosłownie osaczone przez wędkarzy i wszyscy właśnie za biała rybką siedzieli (chyba karpiem) :) grille, namioty itd...

Z tego co widziałem w tamtym sezonie a chodziłem prawie codziennie (bo mam pod nosem) to zazwyczaj jak ludzie łapią biała rybę to właśnie na zbiorniku nr 2 :) Tak więc całkiem śmiało brać namiot i wpadać :) dodam jeszcze że drapieżnik też tam bardzo ładny chodzi. Pozdrawiam

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynka:beer: Z tego co wyczytałem to podobno kąpać sie nie wolno:rolleyes:, czy to prawda??

Planuje gdzieś uderzyć końcem maja na jakieś 3 dni i poszukuje jakiegoś łowiska gdzie można połowić i odpocząć z familią:D, a gdzie mnie jeszcze nie było:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.