Skocz do zawartości

Kurtka wędkarska


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie śmiało moge polecić :Kurtka Parka ECWCS US Army Gore Tex MEMBRANA ASG M - 3191170000 - oficjalne archiwum allegro

Osobiście kupiłem na amerykańskim eBayu uzywany komplet kurtka + spodniami ale bez jakichkolwiek śladów noszenia za niecałe 120$. Można szukać coś na allegro ale kiepsko z rozmiarami. Nosze już drugi rok i jestem zadowolony, membrana super sie spisuje.

Edytowane przez matti151
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnij ofertę Norfinu ,jeżeli nie będziesz brodził to pomyśl o kroju 3/4,najlepiej poszukaj kurtki wielosezonowej z gatunku "3 w 1" ,z możliwością odpinania poszczególnych elementów.

Pewnie będzie to jakaś kurtka 3w1, jest w czym wybierać gorzej z kolorystyką, typowo wędkarskich kolorów jest mało.

Osobiście kupiłem na amerykańskim eBayu uzywany komplet kurtka + spodniami ale bez jakichkolwiek śladów noszenia za niecałe 120$. Można szukać coś na allegro ale kiepsko z rozmiarami. Nosze już drugi rok i jestem zadowolony, membrana super sie spisuje.

Używana odzież odpada, choć nie powiem ciekawa propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kurtka kupiona, żadna tam specjalistyczna wędkarska, "zwykła" 3w1 zakupiona w InterSporcie, przetestowana nad wodą sprawdza się bardzo dobrze, koszt niewielki ok 200zł ,do moich potrzeb spokojnie wystarczy, sprawdziła się już w deszczu i temperaturze <5 stopni, na razie jestem zadowolony, jedyny minus to brak kieszonki na telefon ale tragedii nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metkę wywaliłem , kurtka marki MCKinley, chyba ta z linku ale nie jestem pewien:

Kurtka McKinley Dilan '3w1' 173572 :: Sklep internetowy Intersport Polska S.A.

Była jeszcze droższa podobna o lepszych parametrach też tej samej marki za ok 400zł, jednak wziąłem tańszą na razie nie żałuję jest bardzo ciepła, oddycha i jest nieprzemakalna. Sporo kurtek do wyboru jest w rzeszowskim Intersporcie w Millenium Hall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.