Skocz do zawartości

Jezioro Rogóżno k. Łańcuta


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz ładne liny gratuluje :)

możesz zdradzić na co łowiłeś? na grunt czy spławik, zdradź coś więcej :) mam zamiar się tam wybrać

To tak przynęta to ziarnko maku a metoda żywiec ;p . Łowiłem na czerwonego robaka,koszyczek plus zanęta i rzucałem daleko od brzegu... To by było na tyle :o Aha nikt z gruntu tam nie łapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak przynęta to ziarnko maku a metoda żywiec ;p . Łowiłem na czerwonego robaka,koszyczek plus zanęta i rzucałem daleko od brzegu... To by było na tyle :o Aha nikt z gruntu tam nie łapał.

ok dzięki, a nie wiesz jak głęboko tam jest? i dużo komarów tam jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, a nie wiesz jak głęboko tam jest? i dużo komarów tam jest :)

Nie wiem jak jest głęboko a komarów nie ma aż tak dużo ;] Pomyłka wyżej ''Aha nikt z gruntu tam nie łapał. '' Znaczy każdy na grunt tam łapał ;]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

witam. dawno o tym zbiorniku nikt nie pisał, jednak miałem okazje tam wczoraj łowić. Dołącze pare zdjęc. Bardzo głęboki nie jest, do 2m, średnio 1,5 m, w polach, dno muliste, z jednej strony porośnięte, wybudowany prowizoryczny pomost przez użytkowników (z niego robiłem zdjęcia).

Dniówka 16zł (do kupienia w sklepie przy E4)

Roczna 240zł. W tym roku było ok 50 ludzi, którzy to wykupili. Zarybiają co roku z tej kasy.

Nie wolno spinningowac.

Ryby? Prawie wszystko od szczupaków, linów, leszczy, karasi, amurów, karpi, okoni do podobno okazałych sumów. Nie wiem jakie jeszcze występują, ale te na pewno.

Dojazd jest bardzo prosty, skręcasz z E4 w rógóżnie (jak jedziesz na przeworsk) jedziesz ze 100m kamienistą drogą i jesteś.

Na wakacjach jest ciężko coś złowic, siedzą tylko te większe i bardziej cwane. Wczoraj siedziałem ze 2g, nic nie ruszyło, ale to raczej przez warunki pogodowe i ostatnie wahania ciśnienia.

Porządek jest.

I dośc duże, porównywalne do Rajszuli.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z wieczornej zasiadki od 20. Żadnego trącenia nawet. wszyscy narzekają na zbyt dużą populacje szczupaków które wytępiły mniejsze ryby. jako ciekawostkę podam że wczoraj jakiś pan z przeworska wyciągnął tutaj 17kg amura po ok. 20 minutach od rozłożenia sprzętu :D co ciekawe nie miał licencji tylko dniowke, więc albo szczęście albo na niego chwilę połował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3h nęcenia a później w 15 minut 3 karasie.

Byłoby więcej bo miałem fajną zanęte, ale była ulewa.

Karasie ładne, 28, 29 i 32 ten ze zdjęcia :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez mad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal coś słodkiego, ja miałem zanętę na karpie liny i leszcze a na hak pinki i kukurydza o aromacie waniliowym. Jak ryba wpłynęła to wyciągnąłbym jeszcze kilka gdyby nie pogoda. Łowione na spławik z grobli wzdłuż brzegu.

Karasie są po tarle, wezmą Ci na większość zanęt, ja czekałem na karpia ale jak zobaczysz że biorą to pilnuj spławika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, gdzie mozna znaleźć dokładny regulamin tego zbiornika? płaci sie za zabieraną rybę dodatkowo? są jakieś limity? z góry dzięki za info. Pozdrawiam.

PS. Gdzie dokladnie można wykupić jednodniowa licencje? przy którym sklepie przy A4?

Edytowane przez pborowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyt

W którym sklepie pozwolenie można wykupić (dokładnie) i od której otwarty jest?

Na jakich zasadach jest to pozwolenie (czy od momętu zakupu do końca dnia czy od momętu zakupu 24h) ?

Czy można łowić nocą ?

Jakie są limity ryb?

Czy trzeba mieć karte wędkarską?

z góry dziękuje za info :)

Edytowane przez Pittspeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty mieć nie trzeba, to jest prywatne.

Sklep przed przystankiem, koło wysepki, ciężko go nie zobaczyć, mała budka przy drodze. Zaznaczony prawidłowo na mapce kolegi spanek. Jeżeli ktoś jedzie od strony rzeszowa mogę się z nim wybrać, jak sie ma czuć zagubiony. Byłem już tam kilka razy :)

Łowić nocą można.

Wymiar ochronny karpia to chyba 40.

W każdej chwili może Cie sprawdzić ktoś ze stałych bywalców, więc uwaga.

Głębokość średnia to 1,5 muliste dno.

Regulamin na tabliczce przy łowisku

Edytowane przez mad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.