Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
On 26.04.2017 at 7:21 AM, Mateusz91 said:

Panowie, ktoś się orientuje do kiedy należy/należało opłacić składki, żeby nie doliczyli dodatkowej opłaty? 

W tym roku w moim kole w Rzeszowie zniesli ta doplate.

 

Mam mala zagwozdke. Jak kupuje jednodniowa gorska licencje na Krosnienskie to czy mi wolno lowic tez na nizinnych ? W jednym sklepie mowia ze tak a w drugim - budce kolo Wolkowji pan powiedzial ze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o potwierdzenie.

Dobrze patrze...? Jednodniowa skladka dla niezrzeszonego w pzw rzeszow. Wynosi 123 zl?masakra!mozna tu cos inaczej zmodzic...?np.czlonek uczestnik...itp.?kolega na pare dni z zagranicy przyjechal i chce na ryby jechac ze mna i ....szok...jeszcze karte misi robic..

Urzedy..!!!paranoja!!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, chyba nic nie zrobisz.

Ja 2 lata temu w takim przypadku skończyłem na komercji, a w zeszłym roku z zaprzyjaźnionym kole - kolega na szybko zrobił kartę, opłaty ..i tak wyszło taniej jak 3 dni łowienia jako niezrzeszony.

Bo chyba zapłacił tylko składkę podstawową, nie opłacał konkretnego okręgu - tylko kupował dniówki na rożne okręgi - w zależności od tego gdzie jeździliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 18.08.2017 o 01:39, domek1995 napisał:

 

Może to późna pora i zmęczenie daje o sobie znać, ale nie dostrzegam żadnych zmian. Chyba, że ktoś może mnie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było tak:

Cytuj

11) suma (Silurus glanis L.): a) w rzece Odrze od ujÊcia rzeki Warty do granicy z wodami morskimi — od dnia 1 marca do dnia 30 maja, B) w pozosta∏ych wodach — od dnia 1 listopada do dnia 30 czerwca, 12) szczupaka (Esox lucius L.): a) w rzekach i zbiornikach zaporowych — od dnia 1 stycznia do dnia 30 kwietnia, B) w pozosta∏ych wodach — od dnia 1 marca do dnia 30 kwietnia,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Znowu nie do końca  ten dział no ale trudno. W skrócie PZW Przemyśl zmienia się i to na lepsze! A jeśli więcej z nas chodziło by na zebrania(zamiast tylko narzekać) to zapewne więcej dało by się ugrać. 

http://www.pzw.org.pl/43/wiadomosci/160163/61/z_m_i_a_n_y__do_regulaminu_amatorskiego_polowu_ryb

 

Edytowane przez domek1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla kogoś problemem jest wypełnić brudnymi rękami rejestr zawsze może wypuścić zdobycz i po problemie. Przy wpisywaniu ryb do rejestru pod koniec wędkowania rejestry wcale nie są wypełniane i dzięki temu dla osób mieszkających blisko wody limity dzienne nie istnieją. 

Edytowane przez domek1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z szanownych kolegów rozwieje moje wątpliwości.

Kilka dni temu odbyło się posiedzenie zarządu kręgu PZW Przemyśl. 

W jednym z punktów obrad pojawił się taki zapis:

 

Cytuj

8.12 Zatwierdzić Porozumienie z Okręgiem PZW Krosno na 2018r. dotyczące tylko obwodów rybackich zgodnie z wniesionymi opłatami ( wody nizinne, wody górskie) bez zbiorników.

 

Może mi ktoś z Was wyjaśnić, czy nadal będzie można wędkować na Solinie i na Myczkowcach mając opłaconą adekwatną składkę w okręgu przemyskim (nizinna i górska)?

Pytam, bo jakby nie patrzeć, to oba te zalewy są chyba zbiornikami. 

Edytowane przez Roooocky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z kolegą który jest w zarządzie jednego z rzeszowskich kół i mówił że na 2018 szykują sie spore zmiany w regulaminie połowów o.rzeszowskiego.Jedne na plus inne na minus .Z tych dobrych to prawdopodobnie ma być utworzony kilkukilometrowy odcinek specjalny na Wisłoku od Babicy w dół rzeki . Mają też nastąpić zmiany w wymiarach ochronnych kilku gatunków ryb .O innych jakby to powiedzieć tych " kontrowersyjnych" wolę nie pisać aby nie siać defetyzmu :D ...Zaznaczam że są to informacje nieoficjalne a na ich weryfikację trzeba będzie jeszcze kilka tyg poczekać . A więc jak to mówią starzy Aborygeni : " Pażyjom - Uwidim" 

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prędko zerknąłem w zmiany w o. Krosno i już dla niektórych stety dla mnie niestety nie będzie chroniona głowacica z ograniczeniem limitu do 1 szt w roku.

 

http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/160264/63/uchwala_nr_2102017__zasady_polowu_ryb_na_wodach_okregu_krosno_na.

 

Czy coś jeszcze się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.