Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, seba77 napisał:

Jeszcze jedna wisienka na torcie...:( w 2017 byl zapis sandacz od pazdziernika limit dzienny sztuk 1. W tym roku zapisu brak! Patologia trwa!

To nie patologia tylko  przeoczenie, wszystko jest odnawiane od nowa co roku na wnioski lub zostaje, czasami ktoś czegoś zapomni dać pod głosowanie i może takie coś wyjść, tu akurat nie ma złych intencji, raczej ludzki błąd. Trzeba jasno to określić w Okręgu Rzeszów idzie na lepsze, tylko niektóre zmiany nie idą tak szybko jakby co niektórzy to chcieli i zaraz patologia. To jest błędne rozumowanie, za rok wprowadzi się może następne ograniczenia tylko właściwie po co, to patologiczni wędkarze takie coś wymuszają swoimi działaniami, dla mnie może nie nie być żadnych okresów ochronnych i wymiarów bo ryb nie biorę, ale innym trzeba ograniczać bo wszystko wytną. Co w takim wypadku jest złe ludzie czy system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeoczenie!?bląd!? Mysle ze celowy WIELBLAD organizacyjny Pzw Rzeszow. Zamiast chronic najbardziej pozadaną miesiarsko rybę. Chcą ją dobic!!! Zamiast zrobic widelki 60/80. Dramat!!! Jeszcze zestawic bolenia z sandaczem...sandacz,boleń 2 sztuki lacznie!!!! Tragedia!!!

Edytowane przez seba77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś  zauwarzył składka poszła w górę o 11 zł PZW Rzeszów brawo zarząd do wymiany koniecznie na młodych ludzi którzy  chcą mieć ryby w wodzie a nie w zamrażarkach bo narazie to jest stwierdzenie że ryba jest po to żeby ją jeść najlepej ,,korpie" w hurtowych ilościach tylko żeby emerytów utrzymać w związku a przyszłością są młodzi ludzie którzy widząc co się dzieje ze składkami i nad wodą uciekają na komercje Tragedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LukaszZ masz racji troszkę, ale jak dla mnie ustanawianie II terminu zebrania o 30 minut po I to też nie jest FairPlay. Jak sama nazwa mówi ma być to drugi termin a nie godzina ... Czy to do końca zgodne ze statutem i prawem??
Jęśli mi nie pasuje data i godzina 9:00 to ten sam dzień i 9:30 na pewno mi spasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody1988 - ja jednak proponuje żebyś przeczytał najpierw sprawozdanie z zarządzania finansami koła, i okręgu.

Później zaangażował się w działalność w/w i pośrednio lub bezpośrednio weryfikował ich poczynania i obrót pienidzmi.

A dopiero na końcu pisał wnioski jak powyżej.

Koła i okręg zarządza pieniędzmi tak, jak i na to pozwalamy.

I albo robią to społecznie - i tu wymagany jest nasz nadzór(a my zazwyczaj ograniczamy sie do dokonania opłat i oczekiwania ze będą ryby w wodzie) , albo dział to jak zwykła firma gdzie za prace się płaci wynagrodzenie - kwestia weryfikacji jakości i ilości pracy w stosunku do wynagrodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Mam pytanie ponieważ zgłupiałam chodzi o opłaty a dokładnie o regulamin.

 

7. Współmałżonek członka PZW może wędkować nieodpłatnie na wodach PZW Okręg

w Rzeszowie tylko w ramach łowiska i dziennego limitu swego współmałżonka i w czasie jego obecności pod warunkiem, że posiada kartę wędkarską

 

Czyli jeśli ja opłacam kartę wędkarską to od nowego roku jeśli namówię męża na wyrobienie karty od będzie mógł wędkować w ramach mojego limitu na dodatkową wędkę lub dwie (swoje) Ja na dwie i on na dwie bez opłacania składek .

 

Tak mam to rozumieć ? Ponieważ nic nie pisze jak w poprzednich latach ze muszę się dzielić wędką jedną ja i drugą on

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując fragment Zasad połowu ryb w O. Rzeszów w 2018r:

 

Cytuj

- Dopuszcza się do połowu ryb używanie łódek wiosłowych lub z silnikami elektrycznymi na zbiornikach:

OTAŁĘŻ, CZARNA SĘDZISZOWSKA, LIPIE II, ZBIORNIK ZAPOROWY RZESZÓW, ZBIORNIK ZAPOROWY  MOKRZEC, MĘCISZÓW ZBIORNIK DUŻY, ZBIORNIK ZAPOROWY OŻANNA, ZBIORNIK ZAPOROWY BRZÓZA KRÓLEWSKA, RZEMIEŃ ZBIORNIK NR 3, STRZEGOCICE I

i II, ZBIORNIK ZAPOROWY GRAND CHOTOWA.

 

Rozumiem że na pozostałych zbiornikach jest zakaz połowu ze środków pływających ? Jest gdzieś taki zapis o zakazie?  może ktoś przytoczy bo nie zagłębiałem się szczególnie w ten dokument. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozumienie trzech Okręgów PZW ; Rzeszów, Tarnobrzeg, Zamość. Wędkarze w/w Okręgów w roku 2018 będą mogli łowić ryby bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat na wodach granicznych tj.: rzeka San obwód Nr 9 (od Ulanowa do Krzeszowa w górę rzeki), rzeka San obwód Nr 10 (od Ulanowa do ujścia do rzeki Wisłą), rzeka Tanew obwód Nr 2 od Ulanowa domostu drogowego w miejscowości Króle. Szczegóły już niedługo na stronie okręgu PZW w Zamościu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.