Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Dnia 21.02.2019 o 17:31, Bastuś z Bratko napisał:

Czy ktokolwiek z Was został zmuszony do zapłacenia ubezpieczenia?

U nas w kole ta opłata jest dobrowolna. Z resztą, opłacalna i zalecana.  W tamtym roku kolega doznał drobnego "uszczerbku na zdrowiu" i w wyniku odszkodowania przytulił parę stóweczek.

Nie wiem ile. Mało czy dużo, ale sobie chwalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Piotrek ja byłem w okolicach "Bożego ciała" powyżej Klimkówki i woda była ok. \czasem jak jest burza lekko się mąci... ale szybko spływa i jest dobra do łowienia, poziom wydaje mi się ,że nie jest zbyt duża a raczej normalna jak kilka lat temu bo w zeszłym roku była bardzo mała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Opłacić możesz u Pani bibliotekarki w Raniżowie nr tel (na priva ) od poniedziałku do piątku chyba do 16. Możesz też przelewem jak okresowe na trzy dni. Wydrukuj potwierdzenie i rejestr ze strony  http://www.pzw.org.pl/51/wiadomosci/145074/63/zezwolenie_okresowe_1_i_3_dniowe_2019_r_oraz_rejestr_polowu_ryb. Ja na spławik siadam zawsze przed mostem w lewo (uważaj przy zjeżdżaniu z asfaltu można zawisnąć) jedziesz w lewo i po ok 500 metrach masz zjazdy na prawo. W tygodniu nie ma problemu z miejscem w piątki już zjeżdżają z przyczepami na likendy. Trochę wysoka woda była tydzień temu obowiązkowo gumiaki lub czołg jak chcesz blisko wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Nieprawda. Oczywiście dotyczy składki w okręgu Rzeszów. Koło w Dynowie to okręg przemyski - porozumienie tylko na trzy zbiorniki w Świętoniowej (opiekun koło Jaz z Przeworska). Z okręgiem krośnieńskim tylko Wisłok. Porozumienia niestety od dawna nie łączą się :confused: Opłacając składkę podstawową w Dynowie możemy łowić na zasadzie porozumienia w krośnieńskim  i zamojskim :o ale już nie w rzeszowskim - zbiorniki w Świętoniowej to przemyskie. Pytanie jak długo jeszcze taki cyrk :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.