Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Info ze związku otrzymane mailem

Witam serdecznie

Wysokość opłat na rok 2020 to:

Sładka pełna członkowska 100 zł, wpisowe, 25 zł, Okręgowa na wszystkie
wody Okręgu PZW 210 zł, ew dopłata do trollingu 165 zł.

Składka ulgowa członkowska 50 zł, okręgowa 105 zł.

Porozumienia te same co w tym roku, Okręg PZW w Krośnie na odcinek Rzeki
Wisłok i Wisłoka.

Cennik na nowy rok będzie zamieszczony w tym tygodniu na stronie Okręgu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2019 o 12:45, rrs1914 napisał:

Info ze związku otrzymane mailem

Witam serdecznie

Wysokość opłat na rok 2020 to:

Sładka pełna członkowska 100 zł, wpisowe, 25 zł, Okręgowa na wszystkie
wody Okręgu PZW 210 zł, ew dopłata do trollingu 165 zł.

Składka ulgowa członkowska 50 zł, okręgowa 105 zł.

Porozumienia te same co w tym roku, Okręg PZW w Krośnie na odcinek Rzeki
Wisłok i Wisłoka.

Cennik na nowy rok będzie zamieszczony w tym tygodniu na stronie Okręgu.

 

Ale szał !!!! Kolejny rok nie wiadomo co zrobić i gdzie zapłacić składki. Znowu KOMUNA .Kiedy to się skończy?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, patryk2005 napisał:

500+  i można wędkować :)

 

Nie znoszę porównań do 500+ mam troje dzieci ja i żona pracujemy i biorę 500+ i pracowaliśmy i mieliśmy trójkę jak jeszcze nie było o tym programie mowy i ktoś mi wrzuca takie lub inne tekst nawet nie tu ale na innych forach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, ka-mil napisał:

Nie znoszę porównań do 500+ mam troje dzieci ja i żona pracujemy i biorę 500+ i pracowaliśmy i mieliśmy trójkę jak jeszcze nie było o tym programie mowy i ktoś mi wrzuca takie lub inne tekst nawet nie tu ale na innych forach. 

Nie odbieraj sobie do głowy, zawsze ktoś będzie pieprzył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety z pzw obecnie moga zrezygnowac tylko feederowcy i karpiarze .Okreg rzeszow nie jest taki najgorszy najwieksze ryby w tym roku zarowno drapiezne jak spokojnego zeru zlowilem wlasnie w Rzeszowie ,

Tarnobrzeg wygral jedynie sandaczami i okoniami .

A zarybien karpiami chce wiekszosc wedkarzy i nie przeskoczymy tego niestety .

A brak porozumien jest najwieksza zaleta naszego okregu wbrew pozorom , pod warunkiem ze jako pierwszy oplaci sie Tarnobrzeg .

 

 

Edytowane przez jacob1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gdyby mozna bylo placic jedynie za swoj mini okreg np 40zl rocznie nie jest to glupi pomysl .

Problemem duzej ilosci okregow jest nie potrzebna administracja ktora pochlania spore koszty .

Ale w przypadku gdybysmy mieli zgode z Tarnobrzegiem gwarantuje wam ze szybciutko by ryby poznikaly z no kill-ow

.Jesli chcecie wisle mozna w tbg oplacic same rzeki,  sa przeciez jeszcze dniowki .jedyny sposob aby sie zmienilo cos to zbiorniki i odcinki no kill na rzekach .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej jedna oplata na kraj a dodatkowe na zbiorniki wydzielone ?

Gospodarka rybna akurat nikt sie nie przejmuje .bo dawno byly by wieksze ograniczenia i zarybienia przede wszystkim rybami drapieznymi ktorych brakuje ,a nie karpiem ktory sie u nas praktycznie nie rozmnaza .

Dla pzw interesem jest aby jak najwiecej osob oplacilo karty jak bedzie wiecej ryb a mniejsza mozliwosc zaberania ryb z lowiska . Np 1 lub 2 ryby dziennie i koniec lowienia po wyczerpanym limicie to wedkarzy bedzie mniej .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, tym co blisko Tarnowa mieszkają, opłacić składki w Tarnowie, a później  opłacić porozumienia z Tarnobrzegiem, z Nowym Sączem i Kielcami i można łowić na wielu łowiskach, np. na Wiśle od Krakowa do ujścia Sanu chyba. Więcej znajdziecie tutaj jeśli jest ktoś zainteresowany:

 

http://www.pzwtarnow.pl/index.php/oplaty

 

http://www.pzwtarnow.pl/index.php/okreg/dzialalnosc-organizacyjna/676-porozumienia-z-okregami-256

 

W Tarnowie 100zł składka członkowska i np. rzeki 140 zł, porozumienie z Tarnobrzegiem na wszystkie wody 75 zł, z Kielcami 60 zł wszystkie wody ogólnodostępne,  z Nowym Sączem (nie wiem ile ulgowa będzie w Nowym Sączu : http://www.pzwns.info.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, seba77 napisał:

W Nowym Saczu masz tylko Dunajec od Roznowa w dol...

 

Czytaj ze zrozumieniem od Rożnowa w dół za 25 zł.  Ale ulgowa za ulgową dotyczy całych okręgów.

 

Zgadza się - to tylko rzeki. Jakby ktoś chciał zapłacić zbiorniki w Tarnowie to wyjdzie dużo drożej. Po za tym za zbiorniki wydzielone w Tarnobrzegu też trzeba dodatkowo zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.