Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Też myślałem że będzie drożej.

 

Wody ogólnodostępne na wszystkich obwodach rybackich: nizinne, górskie, zbiorniki zaporowe (Solina, Myczkowce, Sieniawa) z wyłączeniem łowiska ochronnego San Zwierzyń - Hoczewka i łowisk poza obwodami rybackimi na których gospodarują koła:

 

 Członkowie PZW: 

 

Składka roczna:

 

                 a.    - niepełna na wszystkie wymienione wody - 300 zł,

 

b.  - niepełna  na wody nizinne, dla członków rezygnujących z wędkowania na wodach    górskich - 240 zł,

 

c.   - niepełna na wody nizinne, dla członków rezygnujących z wędkowania metodą trolingową i wędkowania z wykorzystaniem środków pływającyc h – 220 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Radek Karol napisał:

Krosno już zamieściło nowe opłaty. Drogo nie jest. 

 

Masz 60 zł podwyżki na ochronę i zagospodarowanie wód w przypadku składki górskiej i do tego podwyżka o 50zł składki członkowskiej to według Ciebie nie jest dużo? Bo jak dla mnie 32% podwyżka w rok to jest zwykłe złodziejstwo. Jak widać PZW dąży do tego żeby ludzie klaskali jak Wody Polskie będą przejmować te rzeki bo jak dla mnie to innego wytłumaczenia to nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, domek1995 napisał:

 

Masz 60 zł podwyżki na ochronę i zagospodarowanie wód w przypadku składki górskiej i do tego podwyżka o 50zł składki członkowskiej to według Ciebie nie jest dużo? Bo jak dla mnie 32% podwyżka w rok to jest zwykłe złodziejstwo. Jak widać PZW dąży do tego żeby ludzie klaskali jak Wody Polskie będą przejmować te rzeki bo jak dla mnie to innego wytłumaczenia to nie ma. 

Ale za to na górskich można 60 dni w roku łowić a nie jak dotąd 40 dni. To wychodzi 5 pln za dzień łowienia. A co to jest 5 złotych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inflacja w tej chwili to prawie 18%, w przyszłym roku będzie na pewno wyższa.... Składki z tego roku jej nie uwzględniły, a te na przyszły i tak jej pewnie nie dogonią....

 

Ale...W tym roku za 240 zł było 40 wejść na wody górskie, w przyszłym za 300 zł będzie 60. Jak dla mnie dniówka na krośnieńskich górskich potaniała o 1 zł, z 6 zł za dzień do 5 zł. A gratis dostajemy nielimitowany dostęp do wód nizinnych.

Taniej chyba się już nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tpe napisał:

Inflacja w tej chwili to prawie 18%, w przyszłym roku będzie na pewno wyższa.... Składki z tego roku jej nie uwzględniły, a te na przyszły i tak jej pewnie nie dogonią....

 

Ale...W tym roku za 240 zł było 40 wejść na wody górskie, w przyszłym za 300 zł będzie 60. Jak dla mnie dniówka na krośnieńskich górskich potaniała o 1 zł, z 6 zł za dzień do 5 zł. A gratis dostajemy nielimitowany dostęp do wód nizinnych.

Taniej chyba się już nie da...

I emeryty będą mieć mniejsze zniżki to będzie ich mniej. Więc więcej ryb. Logiczne? Logiczne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składka kosztuje 450zł + opłata na koło, a nie 300zł. Myślę, że jest mało wędkarzy którzy są wstanie być nad wodą 60 razy w roku. Obstawiam, że przeciętny wędkarz zaliczy w sezonie 30 wypadów. Więc wychodzi średnio 15zł za wypad. Zważając na to, że rzeki nie należą do PZW tylko są dzierżawione za półdarmo od państwowej instytucji zwanej WP jest w mojej opinii zwykłym zdzierstwem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
19 godzin temu, ka-mil napisał:

Zamość kolego to jeden z lepszych okregu a Pan Wiater jeden z lepszych prezesów. I jeszcze jedno jak kwota jest dla ciebie za duża akurat w tym okregu możesz zapłacić składke No Kill. 

Przecież piszę, że musi być rybny okręg jeśli droższy od Krosna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.