Skocz do zawartości

kulki 1000%


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie jesli chodzi o kulki to ja mam przepis ktory mi sie sprawdza na 1000%na kazdej wodzie sa to kulki niezawodne wymyslone przezemnie w sumie przypadkowo ale liczy sie efekt no chyba o to chodzi!Jesli ktos jest zainteresowany to go podam wkrotce.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie przepis na MAGICZNĄ KULKE :)

A skąd wiesz że sprawdza sie na KAŻDEJ wodzie???

Wiem z moich doswiadczen i wyjazdow nad rozne wody typu stawy zbiorniki zaporowe tj.SOLINA,SIENIAWA no bo przeciez mam tu niedaleko ryby w tych zbiornikach zawsze sa lowione na kulki typu owoc ale to ze ryby nie biora to zasluga tych ktorzy wrzucaja do wody tony tych kulek myslac o tym zeby przebic przykry zapach mulu a ja podeszlem to tego inaczej.PRZEPIS PODAJE TYLKO NA PRIV!:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIX RYBNY-dowolny ja urzywam tb 10jajek 1 lyzeczka kozieradki jest w sklepie zielarskim 1 lyzeczka melasy 1lyzeczka plaska barwnika czerwonego ja urzywam takiego w proszku kulki maja miec kolor ceglasty 2lyzeczki tranu taki z apteki+1lyzka oleju rubnego lub takiego z kucni tj.rzepakowy 1 lyzka plynny pokarm firmy sbs wiecie co to za firma Wyrobic ciasto,zrolowac ja robie 18mm zanetowe a na wlos 20mm lub nawet30mm zagotowac 2min i do dziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od ważnych rzeczy, a mianowicie jest to mix kupiony a nie robiony od podstaw, czyli składu nie znamy i nie wiemy (nie wiesz) z jakich komponentów jest wykonany- w takim wypadku nie mam pojęcia co chcesz usłyszeć??? Że mix jest zaje.....ty???

Nie używałem i nie używam miksów TB, więc też nie mogę nic więcej napisać;)

Co do Twoich dodatków to.......sam nie wiem co napisać:D

Następna rzecz: Twierdzisz że Twój mix wszędzie się sprawdza, więc po co pytasz co o nim sądzimy???? Wydaje mi się że jeszcze nic na niego nie połowiłeś, gdyż dopiero go wymyśliłeś i pytasz Nas o zdanie! A nie lepiej by było gdybyś go normalnie zapodał i wtedy zapytał Nas:rolleyes:

Nie chce się tu wymądrzać, ale ja mam przepisy na miksy z minimum 12 komponentów i przynajmniej wiem co mam!

Ale i tak w tym wszystkim kulka odgrywa małą role, po prostu są ważniejsze rzeczy:beer:

Pozdrawiam

Ps: ile masz lat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.