Skocz do zawartości

Skradziono białego SAMSUNGa CORE


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby komuś wpadł w ręce telefon SAMSUNG CORE biały – w czarnym od zewnątrz a brązowym od środka etui –niech zachowa czujność.

Dodatkowo gdyby był z Play -bez oryginalnego pudełka, papierów, ładowarki itp. a w dobrej cenie to tym bardziej.

Cecha szczególną były dość znaczne rysy na obudowie – na srebrnej ramce w prawym górnym rogu i lewym dolnym. Ekran i tylna obudowa bez rys.

Może ktoś spotka w jakims komisie, lombardzie czy cos.

„Wyjechał” z kieszeni podczas świątecznych zakupów w poniedziałek w sklepie H&M w Graffice w Rzeszowie.

Sprawa zgłoszona na Policje –wieczorem dorzucę numer IMEI –który można sprawdzić w każdym telefonie wstukując z klawiatury *#06#.

Będę wdzięczny za każde info. Poniżej zdjęcia poglądowe telefonu i etui.

post-214-1454503196018_thumb.jpg

post-214-14545031960597_thumb.jpg

post-214-14545031960829_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt kradzieży pozostawiam bez komentarza....

Ale wszystkie kontakty, zdjęcia, różne notatki, dane …

Nowy aparat to kilkaset złotych, jeszcze do przeżycia .. ale dane .. bezcenne.

Czy portfel …z tego co wiem to wtedy zginęło więcej telefonów – info z komendy.

A czy ktoś polował na portfel –raczej nie - rozmawiałem przez telefon, odłożyłem do kieszeni płaszcza i po 10 minutach go już nie miałem. Ciągle przeglądając ciuchy i stojąc w kolejce do kasy.

Przestroga dla wszystkich - uważajmy na portfele i telelfony podczas zkupów. Złodzieje nie maja Świąt :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer IMEI skradzionego telelfonu to:

357509051011806

Gdyby ktos kupowął albo kupił i mógł sprawdzić czy wszystko z telelfonem ok.

Dodatkowo warto rpzy zakupie jakiegokolwiek telefonu sprawdzic czy nume IMEI zgadza sie z tym z pudełka i z pod baterii. Wystarczy prosty kod z klawaitury *#06# i weimy czy wszystko ejst ok.

Oczywiscie za wszelka pomoc sowicie sie odwdzięcze - wedkarsko -lub w dowolnej formie!!:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.