Jump to content

Skradziono białego SAMSUNGa CORE

Recommended Posts

Gdyby komuś wpadł w ręce telefon SAMSUNG CORE biały – w czarnym od zewnątrz a brązowym od środka etui –niech zachowa czujność.

Dodatkowo gdyby był z Play -bez oryginalnego pudełka, papierów, ładowarki itp. a w dobrej cenie to tym bardziej.

Cecha szczególną były dość znaczne rysy na obudowie – na srebrnej ramce w prawym górnym rogu i lewym dolnym. Ekran i tylna obudowa bez rys.

Może ktoś spotka w jakims komisie, lombardzie czy cos.

„Wyjechał” z kieszeni podczas świątecznych zakupów w poniedziałek w sklepie H&M w Graffice w Rzeszowie.

Sprawa zgłoszona na Policje –wieczorem dorzucę numer IMEI –który można sprawdzić w każdym telefonie wstukując z klawiatury *#06#.

Będę wdzięczny za każde info. Poniżej zdjęcia poglądowe telefonu i etui.

post-214-1454503196018_thumb.jpg

post-214-14545031960597_thumb.jpg

post-214-14545031960829_thumb.jpg

Sam fakt kradzieży pozostawiam bez komentarza....

Ale wszystkie kontakty, zdjęcia, różne notatki, dane …

Nowy aparat to kilkaset złotych, jeszcze do przeżycia .. ale dane .. bezcenne.

Czy portfel …z tego co wiem to wtedy zginęło więcej telefonów – info z komendy.

A czy ktoś polował na portfel –raczej nie - rozmawiałem przez telefon, odłożyłem do kieszeni płaszcza i po 10 minutach go już nie miałem. Ciągle przeglądając ciuchy i stojąc w kolejce do kasy.

Przestroga dla wszystkich - uważajmy na portfele i telelfony podczas zkupów. Złodzieje nie maja Świąt :mad:

Numer IMEI skradzionego telelfonu to:

357509051011806

Gdyby ktos kupowął albo kupił i mógł sprawdzić czy wszystko z telelfonem ok.

Dodatkowo warto rpzy zakupie jakiegokolwiek telefonu sprawdzic czy nume IMEI zgadza sie z tym z pudełka i z pod baterii. Wystarczy prosty kod z klawaitury *#06# i weimy czy wszystko ejst ok.

Oczywiscie za wszelka pomoc sowicie sie odwdzięcze - wedkarsko -lub w dowolnej formie!!:beer: