Skocz do zawartości

Solina na wypadzik majowy


Yelcyn

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep jest na Werlasie , w Polańczyku masz delikatesy a biedronka i tesko w Lesku.

Dziękuje ale nie skorzystam z zaproszenia , nie masz co się obawiać ,jest spokojnie.

Dobrze jak będę widział dwóch przystojnych i szczupłych (inaczej) to zagadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź.

Co do zaproszenia: szkoda :(, nie musisz się niczego obawiać. Jesteśmy ludźmi grzecznymi ;)

Czy chcesz się mocno upić, czy też tylko wpaść na chwilę i porozmawiać o nowych trendach w literaturze - to jesteśmy otwarci na wszystko :)

Zresztą możesz zapytać o mnie Łukasza, z którym się znam osobiście, aczkolwiek... ciężko to przeżył ;)

Zamierzam zabrać z sobą dwa kijki również: 8-12 gr na okonio/klenie oraz 10-30 gr by od czwartku zapolować na szczupłego.

Mam nadzieję, że coś zostawiłeś w wodzie dla nas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć

Planuje wybrać się w czerwcu pod namiot z przyjaciółmi(10-15 osóB) , tak jak przedmówca na Jezioro Solińskie z tą różnicą że mamy minimalne warunki bytowe byle było można się kąpać, palić ogniska, od czasu do czasu pohałasować. Dobrze by było także połowić.Czy znacie jakieś pola namiotowe spełniające moje i tak niezbyt wygórowane wymagania ??? Planujemy tam spędzić 2 noce. Dobrze by było gdyby ktoś podał orientacyjną cenę za rozbicie 2-3 namiotów zasugerowanym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejna prośba bezpośrednio związana z tym tematem.

Jak wiecie, wybieramy się tutaj: Dom wypoczynkowy w Bieszczadach| dom wypoczynkowy Werlas | domek nad Soliną | bieszczady dom do wynajęcia

Do naszych dwóch rodzin chce dołączyć młoda para studentów.

To bardzo grzeczni, spokojni ludzie, w dodatku bez nałogów. Tak grzeczni, że aż muszę porozmawiać z żoną o listonoszu, gdyż jak się domyślacie jedno z nich to mój syn. A ja taki grzeczny nie jestem ;)

Prośba, chyba przede wszystkim do kroku: szukam dla tej dwójki noclegu maksymalnie blisko naszego domku.

Młodzi chcą mieć swoją intymność i niezależność od nas, ale jako biedni studenci będą na naszym garnuszku wyżywieniowym. :)

Idealnie byłoby coś w stylu agroturystyki, czyli skromny pokój + łazienka.

Termin: sobota 26 kwietnia do niedzieli 4 maja.

Możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelcyn radze nie chwal się już nikomu bo braknie miejsca.:):)Ja dwa lata temu zaplanowałem sobie z moim serdecznym przyjaciele że pojedziemy w Bieszczady.I Thierry też się pochwalił dalej i dalej i dalej.Skończyło się na 17 dorosłych osobach i 6ciorga dzieciakach.Na pewno KROKU ogarnie temat.Pozdrawiam i liczę na obszerną relacje z WYPADIKU:beer:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pocieszenia dodam, że syn i jego dziewczyna zwiększą frekwencję, ale w żaden sposób nie wpłyną na liczebność ryb.

Zaczynam się poważnie obawiać: mój dziadek był wędkarzem, mój tata jest wędkarzem, ja wędkuję od 14-go roku życia, młodszy syn - jedenastolatek też wędkuje, a starszy nie...

Starszy syn, nie dość że nie pali, praktycznie nie pije, zaliczył I semestr na polibudzie ze średnią 4 (ja powyżej 3,5 to miałem tylko z wf-u) i nie miał nawet kolosa zaliczeniowego! Ja miałem kilka kolosów, a o komisie z matmy przez skromność nawet nie wspomnę ;)

I nie mogę nawet podejrzewać listonosza, gdyż jest...kobietą ;)

Czyżby dwadzieścia lat temu była u mnie awaria kranu i hydraulik był???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci nie pomogę , nie znam w ogóle ludzi z tamtych domków po drugie nie mam pojęcia które domki np. są do wynajęcia bo nie na każdym jest tablica a i ludzie wynajmują sobie znajomym to wszystko działa na różnych zasadach.

Musicie sobie radzić sami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

Miałem nadzieję, że ten tydzień to jest właśnie to "czasami" ;)

Dzięki za namiar - to też znalazłem, ale miałem nadzieję, że jest coś bliżej. Jednakże synek młody to i może drałować na piechotę. Szczególnie jak zgłodnieje i kasę będzie potrzebował ;)

Chyba "załatwię" sobie delegację do Jasła i Sanoka a wtedy już może uda się na miejscu coś znaleźć.

A szczerze mówiąc to już nie mogę się doczekać wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś dla Ciebie jeszcze bliżej od Waszej bazy ok 1,5 km może mniej .

Macie asfalcik od jednej lokacji do drugiej ,inaczej już nie pomogę ...

Zdjęcia - Galeria

Bardzo Ci dziękuję. Jutro sprawdzam, więcej już nie męczę :)

Nunek, miśki to nie problem. Masz natomiast rację ze zmrokiem. Mam lekkie pióro, o ile pamięć mą nie spowija ciemność niepamięci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.