Skocz do zawartości

Zmiana koła : Co jak gdzie ???


VeJeK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .

Zwracam się do was z pytanie jak mogę odejść od mojego koła i przejść do innego ?

Co trzeba zrobić ,gdzie pójść ?

Jutro zamierzam na akacjowej zapłacić kartę ,Czy mogę zmienić koło po opłaceniu Karty ?

No i ostatnie pytanie Jakie koło polecacie w Rzeszowie ?

Chciał bym dołączyć do koła które organizuje zawody na Wisłoku jak i pobliskich Zbiornikach :)

Dzięki Wielkie za odpowiedzi i Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba robić, ja przenosiłem się w tamtym roku do Przemyśla. Koło wybrałem Przeworskiego Jazia, trochę gotówki i jak dobrze pamiętam 3 zdjęcia były mi potrzebne do załatwienia sprawy. Na pytanie czy nie potrzebują jakichś papierów z Rzeszowa odpowiedzieli: teraz Pan jesteś w Przeworsku a Rzeszów nas nie interesuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli z tego co wyczytałem z Linku @rapala musze wydrukować ten "wniosek" i zanieść do koła nr 1 i Dalej Wszystko samo się robi . Czy dobrze zrozumiałem ?

A co z napisem że należę do koła nr 1 w Rejestrze ?

Chyba pójdę do koła do którego zmierzam iść i oni mi wszystko wytłumaczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jek chcesz to idź do Andrzej Zagórski - tel. 604 107 066 on jest skarbnikiem w moim kole i Ci wszystko powie. Ja jak zmieniałem koło to tylko poszedłem do mijego starego po kartę i to wszystko. I to najpierw zapłaciłem składki w nowym kole a później doniosłem papiery ze starego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo proste, zabierasz kartoteke z starego kola i idziesz do nowego i oplacasz skaladki. Druga opcja skarbnik nowego kola informuje poprzednie kolo o przesłanie kartoteki. I ostatni idziesz do nowego kola, płacisz i tyle. Tak robi wiekszość osób i nic się nie dzieje. W moim obecnym kole zagineła kartoteka i jakoś mi to nie przeszkadza, problem byłby jakbym zapodział gdzieś legitymację z opłaconą aktualną opłatą i chciał duplikat żeby kolejny raz nie płacić za to samo ale tu też jest rozwiązanie bo są jeszcze listy z danymi na których widnieją dane osób które opłaciły składki bo na podstawie tych list rozliczają się skarbnicy tylko to może potrwać dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba robić, ja przenosiłem się w tamtym roku do Przemyśla. Koło wybrałem Przeworskiego Jazia, trochę gotówki i jak dobrze pamiętam 3 zdjęcia były mi potrzebne do załatwienia sprawy. Na pytanie czy nie potrzebują jakichś papierów z Rzeszowa odpowiedzieli: teraz Pan jesteś w Przeworsku a Rzeszów nas nie interesuje;)

Jak dla mnie takie podejście świadczy o kulturze tych gości. Płać a resztę mamy gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.