Jump to content

PSW w Tapatalk - zamknięcie usługi.


krs

Recommended Posts

Jako jedyne forum wędkarskie w Polsce jesteśmy dostępni jest poprzez Tapatalk. Tapatalk to aplikacja przeznaczona dla smartfonów: iPhone, BlackBerry, Android oraz Nokia, służąca do szybkiego przeglądania for internetowych.

Posiadaczy smartfonów zachęcam do pobierania aplikacji - więcej szczegółów na stronie : http://www.tapatalk.com/

Wersja do przeglądania forum jest bezpłatna - można nią przeglądać posty, PW, oglądać załączniki.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 2 years later...

Odświeżę wątek ;) Tapatalk dla telefonów/tabletów z Androidem można pobrać z Google Play (Android Market), dla urządzeń Apple iPhone/iPad dostępny jest w AppStore. Po zainstalowaniu aplikacji należy wyszukać PSW wpisując w wyszukiwarce programu "Podkarpacki Serwis". W przypadku Forumrunner postępujemy podobnie.

Link to comment
Share on other sites

 • 6 months later...

Przy okazji aktualizacji silnika serwisu zaktualizowałem również dodatek Tapatalk. Zachęcam wszystkich posiadaczy smartfonów do instalowania programu Tapatalk na swoich urządzeniach, program można znaleźć w AppStore oraz Google Play (dawniej Android Market).

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Od jakiegoś czasu dostępna jest nowa wersja programu Tapatalk 4 dla systemu android 4.x , za jego pomocą można w prosty sposób przeglądać PSW (i nie tylko) na ekranie smartfona i tabletu.

Tapatalk pojawił się również dla systemu Windows Phone, co warto odnotować :)

Wersja na Androida:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&hl=pl

Wersja na iOS:

https://itunes.apple.com/il/app/tapatalk-forum-blog-rss-reader/id307880732?mt=8

Wersja na Windows Phone:

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/apps/tapatalk-classic/9wzdncrfhwnl

Po uruchomieniu programu należy wyszukać PSW wpisując jedną frazę Podkarpacki.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

No właśnie, działa tak sobie a właściwie to nie działa w ogóle:D Odpala, ale wyszukać nie można nic :) Nie wiem czemu jeszcze znajduje się w markecie, bo z poziomu mojej Lumii nie znajduje jej w ogóle. Ostatnia aktualizacja lipiec 2012 - więc trzeba zainwestować w Tapatalk'a:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze wersja płatna tej aplikacji, która działa tak samo jak ta darmowa :D Jedyne sensowne rozwiązanie to zakup tapatalka koszt ok 10zł , coraz więcej portali działa na tapatalku, moim zdaniem to najlepsza aplikacja jaka powstała na urządzenia mobilne.

[Tapatalk]

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...
 • 2 months later...

Przy okazji aktualizacji dodatku Tapatalka do vBulletin pozwolę sobie odświeżyć wątek ;) Coraz więcej użytkowników korzysta z tego programu przeglądając PSW, co mnie cieszy :) Aplikacja cały czas jest rozwijana, pojawia się się w niej nowe możliwości, działa też bardzo stabilnie (używam na IOS i Androidzie). Nie każdy może wie ale jest możliwość ustawienia powiadomień m.in o przychodzących wiadomościach PW, subskrybowanych tematach itp, dzięki temu informacje z forum docierają na nasz smartfon błyskawicznie. Polecam instalację Tapatalka, naprawdę warto :)

Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

Zaktualizowałem dodatek Tapatalk, oprócz kilku drobnych zmian nowość, możliwość rejestracji na PSW bezpośrednio z poziomu Tapatalka z pominięciem przeglądarki. Proces rejestracji jest skrócony do minimum - wystarczy podać nick, adres email i hasło.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...

Jesteśmy obecni na Tapatalku już 5 lat, jako pierwszy serwis wędkarski w Polsce :) Z tej okazji planujemy niebawem zorganizować mały konkurs, specjalnie dla użytkowników tej aplikacji. Tapatalk to świetny program ułatwiający przeglądanie forum dyskusyjnego na ekranie smarrtfona, ułatwia pisanie postów oraz umieszczenie zdjęć i filmów. Wszystkich posiadaczy smartfonów zachęcam do zainstalowania tej aplikacji, naprawde warto, za pomocą tego programu można przeglądać rownież inne fora internetowe. Po zainstalowaniu należy wyszukać nasze forum wpisując fishing.org.pl lub Podkarpacki Serwis Wędkarski.

Wersja na Androida:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity

Wersja na iOS:

https://itunes.apple.com/pl/app/tapatalk/id307880732?mt=8

Wersja na Windows Phone:

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/tapatalk-classic/913ffd61-3ba0-435c-a894-9d3ec7e78d6e

Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

W Tapatalku pojawiła się ciekawa funkcjonalność, a mianowicie chat, można się komunikować online z pozostałymi użytkownikami zalogowanymi do serwisu przy pomocy tej aplikacji. Na razie działa to kapryśnie, ale mam nadzieję że z kolejną wersją poprawi się stabilność. Aby sprawdzić kto obecnie używa Tapatalka wystarczy wyświetlić listę osób zalogowanych, przy osobie powinna znajdować się mała pomarańczowa ikonka z logo Tapatalk.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

W związku ze zmianą o której napiszę później mogą wystąpić u niektórych użytkowników problemy z dostępem przez Tapatalk, program ten musi odświeżyć niektóre informacje dotyczące połączenia z PSW. Aby to "naprawić" wystarczy usunąć z listy Tapatalka "Podkarpacki Serwis Wędkarski" i wyszukać na nowo, oczywiście wykonać to tylko wtedy jeżeli wystąpi problem z połączeniem. Zachęcam do pobrania najnowszej wersji tego programu, niedługo pojawi się Chat oraz inne dodatki...

Link to comment
Share on other sites

Tapatalek zaktualizowany ;) powiadomienia widzę że się pojawiają. Prosiłbym o info od użytkowników tej aplikacji czy je widzą na swoich smartfonach. Problem został również zgłoszony do supportu tapatalka.

 

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Drobna uwaga odnośnie zdjęć dołączanych do Tapatalka. Prosiłbym o u używanie załącznika (ikony spinacza) przy dodawaniu zdjęć. Zdjęcia będą dołączane do forum jako załącznik a nie odnośnik do serwera Tapatalk, będzie mniej problemów z wyświetleniem. Dziękuję :) 

Link to comment
Share on other sites

 • 10 months later...

W związku z tym że obecna wersja portalu jest w całości przystosowana do wyśwetlania na smartfonach i tabletach, utrzymywanie dodatku Tapatalk nie jest już konieczne. Dodatek ten obsługiwał tylko niewielką część portalu, wiele rzeczy nie jest na nim widocznych, do tego dochodzą względy bezpieczeństwa, które są najważniejsze. Na dzień dzisiejszy zamykam Tapatalka. Na smartfonach i tabletach jesteśmy dostępni poprzez przeglądarki typu Chrome, Mozilla, Opera i wiele innych. Adres strony https://www.fishing.org.pl

 

Link to comment
Share on other sites

 • krs featured and unfeatured this topic
 • krs unfeatured this topic
 • krs locked this topic
 • krs unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy