Skocz do zawartości

Łowisko Dąbrówki


dkonrad23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Między Cmolasem a Świerczowem znajduje się zalew PZW.

Ma on powierzchnie 0,9 Ha.

Łowiłem tam kilka razy w sezonie 2013.

Złapałem same płotki nie większe niż 15 cm oraz kilka pistolecików.

Siedząc na brzegu widziałem karpie takie ok. 5 kg. Mam zamiar tam powrócić w 2014 roku i łowić znacznie intensywniej.

Łowił tam ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz od Cmolasu na dąbrówkę. Tam na dąbrówce jest takie jakby skrzyżowanie.

Jak jedziesz od Cmolasu to pierwsza droga asfaltowa w Dąbrówce po prawej. Wjeżdżasz jedziesz prosto, po lewej będzie taki duży dom, skręcasz koło niego w taką piaskową drogę.

Masz tu trasę dojazdu.

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=210403587527124094462.0004f29f12af316766834

Na mapie nie ma tego dużego domu, bo wybudowali go niedawno. Zalew to jest to takie zacieniowane przez drzewa.

Tutaj zaznaczyłem:

 

Widziałem tam karpie, które się wygrzewały na słońcu. Miały na oko po jakieś 5kg. Jednak legenda głosi, że kiedykolwiek ktoś tam karpia wyciągnął. Próbowałem kilka razy łowić na grunt, miałem puste brania. Wszyscy Ci powiedzą, że tam są duże karpie, ale się nie da ich wyciągnąć. Znam ludzi, którzy nawet płotki tam nie wyciągnęli, jednak z tym nie powinieneś mieć problemu ;) Mój kolega raz tam złowił 26 cm, ja same takie po 15cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co do Dąbrówki to tam ilosc szczupaka jest masakrycznie duza... :)) Polecam sie tam wybrac na zywca... A Karpiki sa tam ladne ale ciezko je zlapac... z gruntu jak lowicie musicie szybko reagowac... zaczepy sa na 80% zalewu... moim zdaniem tam powinny zadzialac zig ringi czy jak to sie zwie ;p ta nowosc od Nasha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a wielkościowo jakie te karpiki były widziane?

Słyszałem o tym zbiorniku, znajomi coś łowili, ale jakoś nie specjalnie mnie to interesowało do teraz, jak słyszę ze karpie były widywane. Z drugiej strony ja słyszałem o łowionych tam szczupakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.