Skocz do zawartości

Koszulki - nowe zamówienie.


Kamaz 5511

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem za Koszulka wiecej opisu jak sie kurcze nie bede ja nosil caly czas i pral wiec nie przesadzaj z tym praniem

Mała uwaga jeśli mogę,pisz bardziej staranie bo trzeba ostro główkować czytając Twojego posta o co z nim chodzi.

Ja wcale nie mówię,że koszulki są złe,z praniem chodziło mi o to,że za koszulki z lepszego materiału trzeba troszkę zapłacić i to wszystko,nie chciałem nikogo namawiać do rezygnacji z tego pomysłu.Co do prania,hym ja jestem z tych co jednak ubierze raz na siebie i do pralki,nie koniecznie w lecie ale i nie interesuje mnie czy robisz tak samo czy nie.Po co kupować koszulkę z logo by w niej nie chodzić lub raz na jakiś czas i nie promować forum?No chyba,że chcesz ją mieć do kościoła to sorki.Siksa pomyślał bo chce kupić większą ilość i to rozumiem ale czy wszystkich na to stać,w końcu nie każdy wygrał GP ;). Poddałem tylko propozycje i wcale nie musi ona przejść .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch koszulek z różnych for mogę śmiało powiedzieć, że nie trzeba kupować koszulek z nie wiadomo jakiego materiału. Koszulki są firm Stedman Comfort i adler. W Stedmanie ganiam już 2 lata i koszulka po wielu praniach jest w stanie idealnym. Adlera mam od roku i z tą koszulką nic się nie dzieje a nie są to firmy z górnej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki są firm Stedman Comfort i adler. W Stedmanie ganiam już 2 lata i koszulka po wielu praniach jest w stanie idealnym. Adlera mam od roku i z tą koszulką nic się nie dzieje a nie są to firmy z górnej półki.

Bez przesady,oryginalne koszulki bardziej renomowanych firm po 2 latach niekiedy nadają się do wycierania kurzu.Ale dobra nie o to mi też trochę chodziło i zostawmy już to pranie,zrozumcie i tu podaje przykład z życia wzięty.Jeśli koszulka będzie kosztowała 25-30zł ,a naszywka 5zł jest różnica,nie wiem jak z młodymi ludźmi na forum ale pewnie znajdą się tacy którzy te 25-30zł wolą przeznaczyć na sprzęt wędkarski czy opłacić kartę niż kupić sobie 1 koszulkę,która: (załóżmy już,że) jest z dobrego materiału ale nie wiadomo tak do końca czy rozmiar proponowany będzie na daną osobę pasował jak wiemy rozmiar rozmiarowi nie równy,jeden lubi dopasowane inny wiszące łachy,przedzierając się po krzakach można bardzo łatwo uszkodzić koszulkę,istnieje ryzyko czy te napisy po jakimś czasie nie zaczną się łuszczyć i odłazić (jak by to wyglądało na zawodach czy spotkaniu,logo forum jest bez np.jednaj litery :( ),o tej porze roku w koszulce raczej nad wodę nie pójdziemy,a i założenie jej na kurtkę na pewno nie będzie łatwe.Teraz krótko o naszywce,tańsza,można kupić za 1 koszulkę nawet 5szt ,przyszywamy (mocujemy) przede wszystkim na czym chcemy-np. na koszulce (jakiej kto chce,sprawa indywidualna i nikt nic nikomu nie narzuca),czapce,czapeczce,kamizelce,torbie,pokrowcu,chlebaku,kurtce,kapeluszu itp., dodatkowo jest to fajny gadżet by dać znajomym/emu na jakiś zlotach czy zawodach wędkarskich.

Jeszcze raz napiszę,wcale nie namawiam żeby odchodzić od pomysłu koszulek i nie mam interesu by namawiać na naszywki,poprostu temat przerabiałem i staram się co nieco podpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odchodzi od naszywek. Naszywki też zrobimy ale w swoim czasie. Jest zajawka na koszulki to będą koszulki. Za jakiś czas się zrobi naszywki. Przy czym mocowanie naszywek na rzepie odpada bo jest lipne. Przerabiałem w kamizelce wędkarskiej.

No pewnie niech będą koszulki ;).

Jak to jest lipne,oczywiście mocowanie na rzepy robimy sami przyszywając lub naklejając rzepy do naszywki,wychodzi tak samo jak przy kamizelkach czy kurtkach mocowanie na przynęty takie jak np. muchy czy blaszki i nie uważam by było to lipne,zależy jak ktoś się do tego przyłoży,oczywiście zawsze można przyszyć.

Dobra w takim razie nie zaśmiecam o naszywkach już :milczek: ;).Powodzenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo zostało już wybrane. Prześlijcie mi na maila to w wielkości jakiej ma być na koszulce. Dodatkowo trzeba ustalić jaki napis ma być na plecach. Taki napis również jakby trafił na mego maila to byłoby dobrze. Możliwości jest kilka.

1. Sam napis "PSW TEAM",

2." PSW TEAM" w takim półkolu jak na logo a pod spodem C&R,

3. Dajcie jeszcze kilka pomysłów i coś się wybierze.

Bądź @Krzychu ty decyduj i zaczynam działać u producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie przemawia za mną napis "zespół PSW" albo "drużyna PSW" bo to są synonimy team-u więc moim zdaniem TEAM PSW jest jak najbardziej dobry i co do wzoru koszulek ciekawiej może wyglądać logo z tyłu a napis z przodu. Ale to tylko moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje polskie napisy?? ''Team'' moze i ładnie wygląda ale to POLSKI serwis;P i mozna by jakis napis po Naszemu dac na nasze koszuleczkI:P

A slumsattack to po jakiemu?

Mnie pasuje wersja Oktawiana, prosta i czytelna. Na koszulkach w kolorze zielonym napis będzie czarny i będzie wszystko grało. Decyzja zresztą należy do Krzycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w drukarni i wszystko wiem. Kolor koszulek może być praktycznie dowolny. Problem tkwi w tym, że mamy 5 kolorów w logo. Powoduje to dość duże koszty druku. Gdybyśmy zmniejszyli ilość kolorów do 3 to cena by spadła i to znacznie. Sama goła koszulka kosztuje u nich 12 zł ale jest z dobrego materiału. Całkowity koszt koszulki z nadrukiem to ok 40zł przy zamówieniu 20 sztuk. Generalnie cena mnie nie zachwyca i będę szukał dalej. W przyszłym tygodniu mam dostać namiary na gościa co robi tanio i dobrze.

Logo może być maksymalnie w szerokości kartki A4, czyli jest to dobra wielkość. W sumie to będzie na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Sorki Siksa, że się wtrącam ale mam pewną firmę w której sam zamawiałem koszulki już kilka razy i mnie nie zawiedli jeszcze. Jest to firma z Warszawy może by warto z nimi spróbować. Raz nawet zamówiłem koszulki i mi przysłali w takim tempie że nie zdążyłem zrobić przelewu.

Tu są namiary, może się przydadzą:

Serdecznie Pozdrawiam

B&B s.c.

tel. 0-22 4879472

ul. Krasińskiego 54, budynek 4

01-755 Warszawa

www.nadruk.net

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.