Jump to content

Koszulki - nowe zamówienie.


Kamaz 5511

Recommended Posts

Panowie moze zrzucimy się po parę złotych i zrobimy koszuli lub naszywki z logo naszej strony koszulki typu T-shert ,naszywki sztywne jak ktos woli lub jedno z tych fajnie jest widziec nad woda swojich i propagujacych Portal mozna na koszulce dorzucic jakiś napis C&R ,No kill co wy na to podowiadajcie!!!! pozdro

Link to comment
Share on other sites

Aby koszulki czy naszywki się opłacały muszą zostać zamówione w ilości ok 50szt. W mniejszych ilościach cena jest dość wysoka ale do przełknięcia. Projekt logo musi znajdować się na jakimś nośniku aby było można go zaprezentować w drukarni. Z tego co wiem to można koszulki zamówić w różnych kolorach bez dodatkowej opłaty. Sam bym reflektował na czarną ze 2 sztuki, zieloną na bolenie i klenie, czerwoną na sandacze i dansingi, niebieską na zloty i jakąś szarą do kościoła. Na plecach mógłby się znajdować napis PSW TEAM w kształcie półkola a pod spodem ksywa z portalu. Aby pomysł wypalił biorę jeszcze jedną koszulkę do pracy czyli 6 sztuk.

Link to comment
Share on other sites

zorientowałem się nieco o koszcie takich koszulek z nadrukiem. Przy małym nakładzie (do 20 koszulek) cena takiej koszulki powinna oscylować pomiędzy 30-35 zł. Oczywiście cena moze wzrosnąć poniewaz na rynku znajdują się koszulki o róznych materiałach i sposobach nadruku. No i kolor tez kosztuje :)

Link to comment
Share on other sites

Na Maraton Karpiowy robiłem koszulki, bez faktury czarne, xxl - wyszło oko. 25 zł. Nadruk sam nie jest drogi (oczywiście można sobie full wypas koszulki kupić) wtedy to ich cena ma największe znaczenie.

Robi to mój kolega - i może robić 1 sztukę - nie ma to znaczenia, taka technika. Może być nadruk płaski lub wypukły (taki jakby "meszek")

Link to comment
Share on other sites

Kolor koszulek niech bedzie dowolny, liczy się logo i napis na plecach. Faktycznie z ksywy można zrezygnowć. Chcę mieć 6 koszulek w różnych kolorach i gitara. Ktoś chce białą to weźmie białą inny zieloną to weźmie zieloną. Żaden to problem, wystarczy na zamówieniu napisać jaki rozmiar i kolor koszulki a to już problem drukarni żeby zrobili dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Witam ,pozwolicie,że się w trące do tematu.Oczywiście jeśli każdy mógł by sobie wybrać kolor koszulki było by idealnie,mało tego Ci przy większej kasie mogli by zamówić polo ;) .Sam pomysł super,jednak trzeba wziąć pod uwagę materiał z jakiego koszulki są zrobione by po 2 praniach przez dekolt nie wystawał na pępek.Moim zdaniem naszywka było by bardziej neutralne-każdy przyszywa gdzie chce i do czego chce,koszulka się podrze po prostu przeszywa naszywkę-bardzo dobre i szybkie przepinanie naszywek jest mocowanie ich na rzepach :).Ostatnio dla innego forum na którym jestem już jakiś czas kolega zamawiał naszywki koszt 5zł od szt przy zamówieniu ok 30szt, wyszły super,jeśli nie będzie przeszkadzać to adminowi mogę wkleić zdjęcie,wole spytać by nie być posądzony o reklamowanie innego forum .Myślę,że rozwiązanie z naszywkami jest dużo bardziej praktyczniejsze.

Co do koszulek jak by jednak miały wejść w życie,fakt napis na plecach moim zdaniem może być ale jeśli wzór miał by być dla każdego taki sam to odpuśćmy hasła typu :

napis NO KILL albo C&R

.Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Ostatnio dla innego forum na którym jestem już jakiś czas kolega zamawiał naszywki koszt 5zł od szt przy zamówieniu ok 30szt, wyszły super,jeśli nie będzie przeszkadzać to adminowi mogę wkleić zdjęcie,wole spytać by nie być posądzony o reklamowanie innego forum .

smiało wklejaj zdjęcie. Mam nadzieję że nie spowoduje to masowego przejścia forumowiczów do konkurencji :))

Link to comment
Share on other sites

Oto fotka wykonanych naszywek oczywiście kolorystyka jest do wyboru,mam kilka sztuk w domu i to nie tylko te kolory co na zdjęciu,wykonanie na prawdę super,zresztą sami zobaczcie: [img width=584 height=701]http://img59.imageshack.us/img59/4757/skan0011.jpg

Ps.

smiało wklejaj zdjęcie. Mam nadzieję że nie spowoduje to masowego przejścia forumowiczów do konkurencji :))

Wiesz jak jest Ty tu jesteś adminem i Ty tu rządzisz,ja jestem tam w zarządzie więc reguły znam i wolałem spytać by nie być posądzony o reklamę strony konkurencyjnej ;) .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy