Skocz do zawartości

Koszulki - nowe zamówienie.


Kamaz 5511

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba będzie zrezygnować z przejścia kolorów podkarpacia na jednolity. Da nam to jeden kolor mniej- więcej chyba się nie da ująć.

Przeglądnąłem ofertę firmy podaną przez bohenka i wygląda ona nawet nieźle. Podeślij do nich Łukasz maila z logo i dowiemy się jaka była by cena. Kolory mają odpowiednie czyli ciemna zieleń i czarny bo takie chyba zamówimy. Poza tym maja tam dobrze opisane wymiary koszulek, każdy sobie wybierze odpowiedni i nie będzie nieporozumień. Powyżej dwudziestu sztuk rabat 15 %, a koszty wysyłki przy tej ilości nieznacznie zwiększą koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak można odebrać na miejscu jak firma jest z Warszawy?

Przed chwilą wysłałem maila do firm wymienionych wyżej. Faktycznie firma podana przez Bohenka robi pozytywne wrażenie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Proponowałbym jednak aby w miarę możliwości pokombinować coś z logo aby zmniejszyć ilość kolorów. Wszyscy zasugerowali się logo Andrzeja i pomysły były bardzo zbliżone do jego pomysłu. Może da coś się wymyślić w max 3 kolorach. Można zrezygnować z koloru żółtego i adres napisać kolorem czarnym, napis na plecach były biały. Postarajcie się i prześlijcie całkowicie nowe wzory w 3 kolorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można to i ja wtrącę swoje 3 grosze do dyskusji. Idea koszulek wydaje się być szczytna. Jednakże przychylam się bardziej do głosu mówiącego że jesteśmy w Polsce i nie powinniśmy się wstydzić naszego języka. Jeżeli wymyśla się jakieś logo trzeba brać pod uwagę różnego rodzaju skojarzenia. Czasem negatywne, czasem pozytywne (np. szukające wsparcia w większym bracie). Przykładowo ktoś mało zorientowany widząc napis PSW (który ładnie brzmi i wygląda) może "S" odczytać jako pomylone "Z" i odczytać jako PZW. Może to i dobrze.

Natomiast wyraz "TEAM" trochę mi nie pasuje. Po pierwsze dlatego że obcy. Wiadomo Drużyna Pierścienia nie brzmiała by lepiej no ale co to za drużyna jeżeli obok np. nie będzie drugiego? Niekoniecznie przecież wędkuje się w zespole. Nie wiem czy np. zamiast TEAM nie ciekawszym napisem było by "NIE ZABIJAM" ? albo trochę żartobliwe "NIE BIERZE !"

Naszywki - plakietki to również ciekawy pomysł tym bardziej że z plakietką można zrobić praktycznie wszystko no i jest zdecydowanie tańsza. Niekoniecznie można ją przyszyć czy przykleić tylko na koszulce ale również na kurtce, kamizelce, plecaku itp. CZyli zawsze jest na wierzchu.

Uważam że należało by to poważnie przemyśleć.

To takie moje dywagacje. Możecie je wziąć pod uwagę lub nie, ale przedyskutować można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamawiałem ostatnio do firmy takie tam szpargały i przy okazji kazałem zrobić po jednej sztuce naszego loga w formie naszywki. Jedna naszywka wykonana jest na zielonym filcu haftowane są tylko napisy i mapka z wędkarzem a drugą kazałem zrobić całą haftowaną razem z zielonym tłem. Jeżeli chodzi o cenę naszywka na zielonym filcu kosztuje 9 zł a z wyhaftowanym tłem 13,50 zł. Średnica naszywki 10 cm. Jeżeli chodzi o jakość haftu oceńcie sami.

post-140-14545016551039_thumb.jpg

post-140-1454501655168_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Otwieram listę chętnych na koszulki PSW. Nadruk będzie wykonany na koszulkach Stedmana Comfort (dobre jakościowo) Z przodu koszulki będzie znajdowało się duże logo serwisu o średnicy min. 20cm. Z tyłu będzie żółty napis PSW TEAM. Koszulki będą w kolorze czarnym i ciemnozielonym. Z doświadczenia wiem, że rozmiary L i XL zaspokoją nasze potrzeby. Cena koszulki to 33zł(20szt)+6zł koszt wysyłki. Im więcej będzie koszulek tym koszt będzie niższy. Koszty są zaokrąglone do pełnej kwoty. Różnica będzie zwracana przy odbiorze bądź wkładana do paczki. Osoby, które będą w stanie odebrać koszulki w sklepie wędkarskim w Leżajsku (na osiedlu) bądź w Rzeszowie (miejsce podam zainteresowanym) nie będą ponosiły kosztów wysyłki. Z całego projektu rozliczę się na najbliższym zlocie. Chętnych proszę o wpisywanie się w tym wątku w następujący sposób:

Siksa - czarna L 1szt, ciemnozielona XL 2szt - odbiór osobisty bądź wysyłka

Pozostałe pytania proszę kierować na priva. Na razie nie będę podawał nr konta na jaki mają zostać wpłacone pieniądze. Zrobię to jak uzbieramy chętnych na min 15 koszulek. Po wpisaniu się na listę proszę o podanie na priva adresu na jaki ma zostać wysłana koszulka/koszulki bądź podanie imienia i nazwiska w przypadku odbioru osobistego. Zapraszam chętnych.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna lista:

miko003 - czarna XL 1 szt , ciemnozielona XL 1 szt - wysyłka

Krzychu - czarna L 1 szt , ciemnozielona L 1 szt - odbiór osobisty

Kamaz 5511 - czarna XL 1 szt , ciemnozielona XL 1 szt - odbiór osobisty

Szymek - czarna M 1szt

Oktawian - ciemnozielona XL 1szt - odbiór osobisty

mapet77 CZARNA L-2 szt. Zielona L-1szt odbiór w rzeszowie

Marcin;CZARNA XL-1SZT,CIEMNOZIELONA XL 1SZT-ODBIÓR OSOBISTY

Sebastian: czarna XL 1 sztuka, ciemnozielona XL 1 sztuka, odbiór w Rzeszowie.

Andre: Czarna L 1 szt, zielona L 1 szt. Odbiór osobisty.

Dziencioł: czarna XL 1 sztuka, ciemnozielona XL 1 sztuka, odbiór osobisty.

Bogol:ciemnozielona XXL 1szt.odbiór osobisty.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.