Jump to content

Nowości Dorado


Siksa

Recommended Posts

Jest już dostępna nowość firmy Dorado a mianowicie nowy wobler o nazwie Blagier. W przyszłym tygodniu mają powiększyć ofertę kolorystyczną o pozostałe wzory. Jako fan głęboko schodzących małych woblerów już sie nie mogę doczekać aż dorwę je w ręce. Jestem przekonany, że klenie a w szczególności brzany je polubią:) Równocześnie zostanie wprowadzony inny wobler o nazwie Beetle przeznaczony do wędkowania z powierzchni ale Blagier to jest to:)

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/blagier-a20-p97-k8849.html

Link to comment
Share on other sites

Witam Siksa mi tez wpadł w oko juz był podobny wobek z serii Magic tylko 1,8cm 1,5g kolor BT miałem takiego bardzo łowny klonki biły w niego jak szalone i nawet pstrąg nim nie pogardził ale zębaty dał mu rade i szukałem po sklepach w Debicy i Tarnowie to powiedziano mi że to była wersja próbna ale tego kupie tylko ciekawe kiedy będzie wDębicy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Co prawda klenia na "Blagiera" jeszcze nie złowiłem, ale jest to naprawdę świetna przynęta na rzeczne okonie z głębszych miejsc (najlepiej reagowały na "naturalnego" okonka).

Zaliczyłem tą przynętą również dwie brzany - ale wyjąłem tylko jedną, druga się spięła (była prawdopodobnie podhaczona).

PS.

Tylne kotwice w "Blagierach" należy koniecznie wymienić na np. Ownery - bo te oryginalne są beznadziejne.

Edited by Damian Ł.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Żeby nie zakładać nowego tematu - pojawiły się woblery dorado w nowych, zielonych pudełkach. Na pierwszy rzut oka przynęty różnią się od starych jedynie kotwiczkami. Czy ktoś kupował i lowil już na woblery z "odświeżonej" partii? Mam cichą nadzieję, że jakość wykonania jest niegorsza od tego z czym do tej pory mieliśmy do czynienia...  

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy